Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert smárolt le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert smárolt le?

Figyelt kérdés
Van egy evfolyamtarsam aki sportol .. lakhelyunktol messzebb volt egy verseny ahol en is ott voltam segiteni. Amikor celba ert odamentem hozza gratulalni es mivel nem ismert egyikunl se nagyon arra senkit batorkodott lesmarolni amit en kurvra elveztem csak az a baj hogy baratnoje van aki egy rbanc ... azota allandoan vigyorog es messzirol koszon a fiucska. Ezt most miert tette?

2016. máj. 12. 22:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Őhm... nyilvánvalóan kedvel. Szerintem beszélj vele, de amíg barátnője van én nem kezdenék bele semmi OLYASMIBE.
2016. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mond meg neki, hogy addig amíg van ez a barátnője addig hagyjon békén.
2016. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt két probléma van:

- Van barátnője, akit megcsalt

- Neked egy olyan csók nyújtott élvezetet, amiben semmi érzelem nem volt és te voltál az ,akivel egy másik ember megcsalt valakit.

Mindketten egyformán gázok vagytok.

2016. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kettes 17,18 :)


Utolso miert ne elvezte volna?

2016. máj. 13. 07:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogyha a jelenlegi barátnőjét megcsalta, akkor semmi garancia nincs arra, hogy veled ne tenné meg.
2016. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!