Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért sétálok még...

Szerintetek miért sétálok még mindig megalázva, magamat csúnya kis senkinek tartva, főleg, ha egyedül járom a várost, annak ellenére, hogy már megéltem azt is, hogy egy szép csaj smárolt velem?

Figyelt kérdés
Pontosabban én smároltam le és ő nem ellenkezett, csinálta velem. Aztán hirtelen nagyon boldog lettem, fura érzés volt, még mindig úgy godolok a pillanatra, mintha csak egy álom lenne, nem is tudom elhinni, hogy ez valóság. Egy ronda fiú, aki smárolt egy szép lánnyal, ez olyan hihetetlen dolog. Smároltam már több lánnyal is, de ők legjobb esetben is csak átlagosak voltak külsőt nézve és nem is igazán vonzódtam hozzájuk csak nem volt más, rákényszerültem, de ez más volt, itt kívántam a lányt és nem bírtam már tovább muszáj volt megcsókolnom, peidg amúgy egy félénk, gátlásos, nyomi srác vagyok. Fura, hogy mikre vagyok képes, magam is meglepődöm időnként.
2013. aug. 9. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezt most miért is írtad?

fogalmam sincs mit miért csinálsz és érzel

2013. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
100%

Napszúrást kaptál szerintem.

Hideg zuhany aztán menj feküdj le.

2013. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kertész lesz a gyilkos.
2013. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egy katyvasz az egész.
2013. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hány éves a kapitány?
2013. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most akkor örülsz vagy pont fordítva? Csak mert nem jött le
2013. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hiszti námbör ván today
2013. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mer beteg a fejed a hülye gondolatoktól.
2013. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Öö mert loser vagy és még egy lány kezét se fogtad meg?
2013. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fú, látom itt nem sok értelmes ember van. Pont az a lényeg, hogy már több lánnyal is volt tapasztalom, smárolás, és igen fogtam már meg lány kezét is, nem is egynek... Mégis egy senkinek érzem magam, egy ronda nyominak, aki nem is érdemel lányt, de amíg a csajokkal vagyok van, hogy valami férfias jön elő belőlem, ami utána eltűnik.
2013. aug. 9. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!