Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez működhet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működhet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A múltkor (egy eseményen összefutottam egy távoli ismerőssel, és nagyon jól tudtam vele beszélgetni, úgy mint eddig senki mással. (fiú) Nekem úgy tűnt, hogy én sem lennék ellenére barátilag. Hasonlóan gondolkodunk, valószínűleg hasonló dolgokat is szeretünk. Aztán azóta csak körülötte kavarognak a gondolataim, mindig ő jut eszembe. Nagyon szívesen megismerném jobban, és nem csak barátilag. 4 év közöttünk a korkülönbség, szóval nem kicsi, és attól félek, hogy engem ő kislánynak tartana, meg ilyenek. (a környezetemben egyébként rengeteg lány jár 4 évvel idősebb fiúkkal, szóval van, akinél ez beválik)És nem tudom, hogy hogyan közeledjek felé, és derítsem ki, hogy van e esély ennél többre. Vagy hogy hogyan hívjam el/hívassam el magam valahová, mozi, színház, kávézó, ilyenek...írjak rá? vagy akkor én leszek a szerelmes kisgyerek?


14/L



2016. máj. 16. 15:00
 1/1 anonim válasza:
Attól még h ráírsz nem leszel szerelmes kisgyerek. Szerintem 4 év egyáltalán nem sok az én barátom 15 évvel idősebb :) Szerintem írj neki nyugodtan és mondjuk hívd el valami olyan buliba ahol többen vagytok és nem lesz olyan kínos ;) Bár szerintem mindig a váratlan találkozásokból lesznek a legjobb kapcsolatok de ha nem akarsz várni a csodára akkor cselekedj!
2016. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!