Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de nagyon különbözünk. Működhet?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és 2 éve szerelmes vagyok egy lányba (akivel mellesleg a legjobb barátok vagyunk). Én egy amolyan igazi "falusi parasztgyerek" vagyok, akinek nincs sok mindene de azért nem panaszkodhatok:)

Ő is 19 éves, budapesti és egy igazi elkényesztetett, szőke királykisasszony, aki szinte egész nap az iPhone-ján nyomja az Instagramot meg a többi hülyeséget...plussz ugye Starbucks, apuci által bérelt parkolóhely, és persze folyamatos diéta (mert 50 kilósan muszáj diétázni..:D), stb...gondolom el tudjátok képzelni:)

Mindent megkap, amint fütyül egyet és közben mindig panaszkodik, hogy szar az élet.

Szóval én nem is értem, hogy lettünk ilyen jóban, mert ezek alapján egyáltalán nem kéne szimpatikusnak lennie, de ennek ellenére én még jól bele is szerettem:/

Megérné, hogy kiöntsem neki a szívem, hátha hajlandó lenne leszállni értem a trónról? :)

Még ha ott is hagyná értem a mostani pasiját, akkor sem tudom, hogy működhet-e hosszabb távon, ha ennyire nem hasonlítunk. Szerintetek?


2016. ápr. 30. 16:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült, de így sem tudtam mindent leírni
2016. ápr. 30. 16:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ellentétek vonzzák egymást.

Biztos tudja,érzi, hogy nem csak barátként tekintesz rá. Van egy kapcsolata... meg kellene beszélni ezt nektek, hogy legyen tovább...

2016. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sabine.molnar válasza:
Nem tartom jó ötletnek, hogy szétválassz egy kapcsolatot, ami működik...
2016. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a "kapcsolat" annyiból áll, hogy a srác elviszi nyaralni és drága cuccokat vesz neki, a lány pedig már többször megcsalta. Nincs ott túl nagy szerelem:)
2016. máj. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!