Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a távolsági...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távolsági kapcsolatról? Működhet?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2016. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát ha müködik ugyis 1x it 1x ott lesz, aztán esküvő és öszeköltöztök ismerösömnek igy volt az a 450km az utyába se ált xD
2016. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, hogy igen. Ez csak a 2 emberen múlik.
2016. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
En hiszem hogy mukodhet. Sajat tapasztalat. Mi egy honap mulva leszunk egyutt ket eve.
2016. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Működik egy darabig de aztán mindig szakítás a vége mert a fiu találkozik egy lánnyal aki ott vagy közelebb lakik hozzá és össze jönnek úgy hogy igen is meg nem is :)
2016. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a pozitív válaszokat :)
2016. jan. 13. 20:19
 7/15 gyilki válasza:
Pozitív válasz? Melyik volt az? Ha azt írom,hogy nem működik akkor ez negatív lesz? Mert szerintem nem működik!
2016. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én Budapesten éltem, a Párom Győrben. Szerdán munka után irány a Keleti pu. Hétvégén ő jött, mert a szülei is pestiek. Néha hétfőn ment vissza. Így mindent megtettünk, hogy működjön. Már másfél éve a férjem. Szóval szerintem kiegyensúlyozott, korrekt párnál működhet. :) 27/L
2016. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 geohunter válasza:
Ha szeretitek egymást igenis létezik. Ne halgass azokra, akik "mindig mindent jobban tudnak". Egyszer biztosan sikerül tartósan összeköltöznötök. Amúgy ahogy minden rosszban van valami jó, így ebben is: a távkapcsolatnak is megvan az a varázsa, hogy amikor találkoztok sok hetente, vagy havonta sokkal jobb érzés, mint amikor minden nap látjátok egymást.
2016. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ha igaz a szerelem, akkor működik!
2016. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!