Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok akik járnak edzeni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik járnak edzeni szoktatok ott ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

fiú vagyok, tudom nem engem kérdeztél de leírom a válaszom:

ahova én járok konditerembe kb 10 ből 2 lány. A többiek meg rájuk kanulnak :D mindenbe segíteni akarnak nekik, meg stb. Folyton köszönnek egymásnak, stb stb. De még senkit sem láttam h összejöttek volna, pedig több mint egy éve járok már

2016. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért járok edzeni hogy edzek nem pedig társkeresésre vagy baráti találkozóra megyek.

De igen van hogy ott megismerek valakit, de nem edzés közbe hanem miután végeztem megálltunk beszélgetni vagy véletlen össze futottunk a városba és mondta : Hey te is oda jársz edzeni igaz az xy-ba? És akkor elkezdődött egy kommunikáció.

Szóval nem edzés közbe kivéve ha olyat csinálsz ami közbe beszélni tudsz, elvileg az elején és végen amikor váltok pár szót az ismerősökkel.

2016. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!