Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet ebből még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel smároltam 1 buli alkalmával akkor azt mondta ez egyszeri alkolom volt. Azóta volt még pár buli és megint megtörtént elég sokszor :D. A srác egyébként nagyon bejön. Ma is beszéltünk és a számat nézte én meg nem tudom hogy akkor mit is szeretne tőlem. Nem igazán szeretném neki én először elmondani hogy tetszik mert mi van ha én nem tetszek neki? Szerintetek?

15/L


2016. máj. 18. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bulin lesz tapizás, majd szex. Ez a következő. Nem ábrándítanálak ki...de aki csak bulin smárol...és nem kezdeményez komolyabban abból más nem lesz. Ha a srác akarna komolyabbat már lépett volna "pár buli" helyett a normális hétköznapokban.
2016. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen az a baj hogy nem akar semmit. A pia mindenkinek ad egy kis extra löketet így lehet hogy a bulin kívűl félénkebb. Viszont ha bulin kívül a szádat nézi szerintem bíztató jel.
2016. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!