Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesz ebből valami,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből valami, vagy inkább ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem megy egy fiut aki elmonsasa szerint szimpatikus vagyok neki,elhívott buliba aztan elvitt vacsizni is....e kozben megcsókolt es onnantol ott olelgetett,puszilgatott,csókolgatott kezem fogta es jol elis beszelgettunk. Mivel tetszik nekem a fiu mondtam neki,hogy szimpatikus nekem,irta hogy enis neki de meg akar ismerni jobban.

Mondta,hogy szeretne velem meg talalkozni,irtam,hogy enis vele. Feltettem a kerdest,hogy akkor talalkozunk meg? Erre azt mondta hogy reméli lesz ideje es akkor igen...


Na most szerintetek??

Akar tolem egyaltalan valamit,vagy csak ennyi volt?!


23/L


2015. dec. 21. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet belőle valami, bár tudod, arra van időnk, amire kerítünk...
2015. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igy igaz,arra :/
2015. dec. 21. 19:31
 3/4 A kérdező kommentje:
....vegul csak a szexre ment....(: ha ezt olvassa még valaki.
2016. jan. 4. 15:56
 4/4 anonim válasza:
A " remélem lesz időm "- ből rögtön gondoltam. :(
2021. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!