Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet ebbol valami?

Van egy 25 éves pasi akivel mar kb fel eve beszelgetek feszbukon de nem ugy hogy minden nap.Most februarban talalkoztunk viszont eloszor de mar haromszor is.Az elso randin elvitt pizzazni egy etterembe ott puszit adtunk egymasnak es ennyi mondta hogy majd beszelunk.Aztan a mult heten vasarnap elmentunk egy kisebb gyogyfurdobe ahol mar nem birta tovabb es megcsokolt.Az elso utan pedig jott a tobbi.Azt mondta nagyon tetszik neki ahogy csokolok meg tetszem neki nagyon(sok mindent dicsert rajtam).

Viszont simogatott lent es mar annyira forron csokoloztunk hogy kicsit ez volt az egyik medenceben aztan atmentunk egy fokkal melegebb vizbe ahol megint egy kicsit megujjazott de veletlenul hozzaertem az o nemiszervehez es felallt. Mondtam neki hogy veletlenul eszrevettem hogy felall neki meg viccelodtem vele es azt mondta hogy hat erdekes lenne ha ez most izgult volna fel ugy hogy hagyjuk abba mert nem bir majd magaval ugy hogy utanna meg egy ket csok volt es elmentunk haza.Az ujjazas nem volt egyebkent hosszu nagyon kicsit csinalta mind a ketszer.Aztan ezen a heten megkerdeztem tudunk e talalkozni.Azt mondta igen igy elmentunk megnezni a lovaikat majd felmentunk hozzajuk mert munkabol jott ertem es leakart tusolni meg kajalni is akart meg az ido miatt nem tudtunk elmenni setalni.Nem volt otthon senki.Megmutatta a szobajat ahol miutan ultem az agyan lefekudt es mondtam neki menjen feljebb had fekudjem melle. Igy megint jott a hev ami elvitt mind a kettonket. Iszonyat szenvedelyesen csokoloztunk kozben pedig eszresem vettem hogy az ovemet kikapcsolta es megint egy kicsit megujjazott.De az anyukajaert menni kellett 5re igy mindig neztuk az idot hogy meddig lehetunk meg naluk.volt hogy kis kifli nagy kifli formaban fekudtunk olyankor mindig adott a homlokomra puszit es hat forogtunk az agyban.Tobb nem volt szerintem akarhogy vagyunk is egymasra nem akart megdugni nem csak azert mert keves volt az ido hanem mert talan tobbet akar mint sex mert tudja hogy en nem mennek bele mindjart mert ezt is csak mar azert hagytam mert nem tudtam ellenallni neki annyira kivantam. Most nem beszeltunk fent van de nem ir.Igazabol nem tudja mit akar mert nemetbe megy dolgozni en pedig most erettsigizem es nemetbol 3 het utan jon haza egy hetre es nem igazan akar tavkapcsolatot. Ugy hogy nem tudom mi lesz. Szerintetek lehet ebbol valami? Vagy csak szexre kellek neki? Remenykedjek? Nagyon tudnam szeretni. :(

Mikor nala voltunk olyan volt mintha mar egyutt lennenk ugy elhulyeskedtunk mintha mar ezer eve ismernem.Irtam neki tegnap valami kis hulyeseget megnezte de nem irt vissza irjak neki vagy ne?


2016. febr. 28. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Haat eleg fura nekem...
2016. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy csak így hagyod magad ujjazgatni. Hová tűnt a tartás belőletek?

Fogadnék, hogy egy 16 körüli kis rin.gyó vagy, aki nagynak képzeli magát. Igazam van?

2016. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez vagy nagyon retard vagy pedig troll :ad
2016. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!