Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetem el egy fiúnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el egy fiúnál hogy szenvedjen érzelmileg? 17/L

Figyelt kérdés
1-2 hónapja megismerkedtem valakivel egy helyi buliban, aki másnaptól kezdve minden nap írt, keresett és érdeklődött felőlem. Gyakran elhív randizni és én minden megfelelő alkalomra vevő voltam. Megtudtam, hogy a múlt héten olya annyira berúgott, hogy állítása szerint nem emlékszik semmire, de én biztos kezekből kaptam fülest hogy "kétujjas sztoriban" volt része egy lánnyal, eléggé sötét helyeken jártak az ujjai. Ez miatt 6000x bocsánatot kért meg, hogy mennyire lelkiismeret-furdalása van, és tényleg nagyon tetszem neki. Ezt megbocsájtva legutóbbi alkalomkor egy folyó partjára vitt ki, megmutatva kedvenc helyeit. Heves csókolózásba kezdve ujjai ismét megpróbáltak eljutni sötét helyekre. Büszkeségem és erkölcsiségem megőrizve visszautasítottam eme páratlan alkalmat (irónia). Itt már furcsállottam mindent, hogy annyira mégsem bánhatja a múltkorit. Ma pedig olyan hír jutott el hozzám hogy a közeli kis falucskába megy egy lánykához, hogy nemi életét felvirágoztassa. Olyan szinten megkedveltem, hogy nem szeretném lekoptatni egy "mindennek vége"-vel.

2016. máj. 24. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazán frappáns szöveget írtál ,tetszik a megfogalmazás.

Őszintén megvallva szerintem ilyen fiú nem tud szenvedni érzelmileg ,hisz ha lenne egy kis érzelem benne/empátia ,akkor nem csinálna ilyeneket.

Én azt tanácsolnám ,hogy húzd a mézesmadzagot előtte ,mintha akarnál tőle valamit ,de aztán mégse. Ha tényleg csak át ejt ,akkor szerintem belefér az ,hogy te is átejted és csak játszol vele.

2016. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat nem tehetsz, de jobban jársz ha elfelejted, mert nem fog megbecsülni aztán csalódhatsz. Én is ilyen voltam egy ideig, de már megváltoztam és tudom, hogy teszi neked a szépet, de nem vesz komolyan. Szerintem azt meg te se akarod...:)
2016. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vá-vá-vá-várj (irl is dadogok, amikor azt mondom, hogy "várj")

Szóval akkor ti jártok ezzel a csávóval vagy nem?

Ha igen, szakíts vele, kerüld el, nézz át rajta, és keress valaki mást, akire féltékenykedhet.


Ha meg nem: akkor mi a f7szért mész vele csókolózni meg pettingelni egy folyópartra? lmao

2016. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm véleményeteket! :) Többen is azt javaslták, hogy húzzam a mézesmadzagot. Megpróbálkozom vele de ugyebár a fiúk eléggé túltöltődöttek ebben a korban és nem hiszem, hogy meg tudnám fogni.

Kedves 3. válaszadó! Nem, nem járunk és félreolvashattad a kis szövegemet, ugyanis nem volt semmi olyan köztünk a folyóparton. Az, hogy csókolóztunk, úgygondolom ebben a világban minden párkapcsolat előtti időszak alapja. Amint kiderült, itt nem lesz szó semmiféle párkapcsolatról.

2016. máj. 24. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Dobd a francba. Az ilyenek csak szenvedést okoznak. :)
2016. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!