Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem bírom! Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bírom! Szerelmes vagyok a legjobb barátomba aki lány, van barátja, és már nem bírom. :/ A tanácsotokat szeretném kérni, hogy szerintetek elmondjam neki, vagy szüntessem meg vele a kapcsolatot mert már érzelmileg kezdek kikészülni? 20/f

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig hogy mi történhet ha elmondod neki és mi történhet ha nem.De ne szakítsd meg vele a kapcsolatot,mert akkor még jobban fog neked hiányozni és mg rosszabb lesz nélküle!Szerintem még várj egy picit.Ha sokaig sem,i akkor elmondhatod!De ha ő a legjobb barátod akkor már rendesen ismer téged és egy idő után biztos észre veszi hogy valami bajod van,és ha rákérdez elmondhatod! :)
2015. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát én nagyon átgondolnám.. ha van barátja, akár tönkre is teheted ezzel a lépéssel a barátságotokat. Viszont ha nem mondod el neki kikészülsz.. Nehéz.. Tarts ki, szerintem még ne mondd el, próbáld róla elterelni a figyelmed.. Hátha találsz valakit, aki jobban érdekel majd.. Sok sikert neked:)
2015. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jonwick válasza:
91%

Igen a tipikus "lány barát" szindróma.

Én nem szüntetném meg vele a kapcsolatot, ha egyszer csak barát, hanem elkezdenék ismerkedni más lányokkal. így fokozatosan fog a dolog leépülni, mert értelemszerűen kevesebb energiát fogsz fektetni az ő utána való epekedésbe, mert el fognak terelődni a prioritásaid más lányok ismertségek felé. Kismillió társtalan hölgy van a világon, miért nem fektetsz energiát a társkeresésbe?

2019. aug. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!