Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Próbáljam elhívni utoljára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam elhívni utoljára?

Figyelt kérdés
Az egesz kb. 1 ev 2 honapja kezdodott. Amikor kozos megegyezes alapjan szakitottam az elso baratnommel(1,5 evig voltu nk egyutt, en meg szerettem..) Szoget szoggel utik ki, igy hat 3 nappal kesobb elhivtam az egyik evfolyamtarsamat setalni. Csak ugy spontan ora utan megvartam, es megkerdeztem raer-e.. Randira ket nappal kesobb kerult sor, kicsit setalgattunk es beszelgettunk. Mondta, hogy kicsit meglepodott amikor elhivtam, mert ugy tudta, hogy egyutt vagyok meg a baratnommel.(O is ugyanabba az iskolaba jart, csak 1 evvel idosebb) Na, minden jol ment, aztan egy hettel kesobb moziba is mentunk ott mar a kezet is megfogtam. Ezt kovetoen elkisertem otthonig, megoleltem es adtam neki egy puszit, amit viszonzott is. Utana erezhetoen kerult engem, majd irt egy levelet, hogy en tul rendes vagyok hozza, illetve olyan indokkal is eloallt, hogy nem szereti, ha masok megoleleik es megpusziljak. Aztan 1 honap mulva varatlanul fogadott egy uzenet, hogy megbanta, hulye volt, es nincs-e kedvem megint osszefutni vele. Talalkoztunk, mindent remeknek ereztem, erezhetoen jo kedve volt. A vegen megkerdeztem, hogy megolelhetem-e, beleegyezett igy, meg egy puszit is nyomtam az orcajara. Par nap utan megint kaptam egy levelet, hogy alig lesz itthon nyaron, tenyleg tul rendes srac vagyok hozza, meg ilyenek. Ez volt junius elejen. Nos azota, csekely mertekben beszeltem vele eloben, neha egymastol elkerjuk a hazikat, de semmi extra. Azonban neha eszreveszem, hogy a folyoso tulso vegebol engem nez, sot, ha felszolit a tanar oran, akkor a terem masik sarkabol, is hatrafordul. Ma megkerdeztem, hogy all a nyelvvizsgakkal( folyoson ultem egy padon, velem szemben szinten egy padon pedig o ) Atult az en oldalamra, kicsit beszelgettunk, viccelodtem.. Hivtak a baratnoi, odafutott, de mondta, hogy mindjart jon, visszajott es folytattuk a beszelgetest. Szerintem mindig is volt egy kolcsonos vonzalom kozottunk, tema pedig folyton tavaly is volt eleg nagy szamban. A hatrany csak annyi, hogy a baratnoinek, illetve az osztalytarsainak, ugy allitotta be a dolgot, hogy masodszorra is en hivtam el tavaly. Ezt nyilvan megkerdezem, tole kettesben. Arra gondoltam, hogy a hatralevo idoben, kicsit beszelgetek vele iskolaban, aztan elhivom megint. Masodszor. (Neki harmadszor :DD ) Kicsit lazabb lett szerintem, tavaly ilyenkor nagyon stresszes leanyzo volt. Nem volt meg baratja. 18F
2016. máj. 26. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt! Többször elfogja ugyanezt játszani. Keress valaki mást aki határozottabb nála!
2016. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!