Kezdőoldal » Utazás » Európa » Találkozzak vele még utoljára...

Találkozzak vele még utoljára vagy próbáljam meg elfelejteni ezt a kislányt?

Figyelt kérdés
Kinnt voltam Franciaországban egy hónapot tanulni egy francia iskolában, ahol egy arab kislány volt a padtársam. Talán mert mindketten bakok vagyunk, én nem tudom, de iszonyatosan imádtuk egymást! Benne van a csereprogramban, így jön majd vissza Magyarországra. Talán lehetőségem is lenne őt visszafogadni három napra. De annyira félek az elszakadástól:/. 18 évesen fel tudom már mérni azt, hogy ez az utolsó esély, hogy találkozzunk és előre rettegek ettől a naptól. Lehet az lenne a legjobb ha már nem találkoznék vele...ráadásul első típusú cukorbetegsége mellé még szívbeteg is. Annyira szeretem, 14 éves létére nagyon komoly és gyönyörű. A szívem szakad meg...:(
2013. nov. 17. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy utolsó esély? Lehetne vele levelezni, később találkozni is újra.

Azt azért tudnod kell, hogy ő még egy nálad is fiatalabb és kialakulatlanabb lány, akinek az érzelmei még sokat fognak változni, éppen úgy, mint a tiéd. A tinédzser kornak ez a lángolás a sajátja, a nagy szerelmek korszaka.

Ha eljön ide, feltétlen találkozz vele, beszéljétek meg, hogy leveleztek és a többit majd az idő eldönti.

2013. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen.
2014. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!