Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék magamnak lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék magamnak lányt találni?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy az osztályomon kívül nincs semmi ismeretségem. Nem tudom hol/hogy/miképp lehetne lányokkal találkoznom ,beszélnem. 2 gondom akad még,hogy elég félénk vagyok szóval nem igazán merek odamenni bárkihez is és leszólítani. A másik pedig hogy flegmatikus fajta vagyok aminek egy hatalmas hátránya hogy nem igazán tud beszédet kezdeményezni,mert hallgatni szeretünk nem beszélni. Ennyiből talán előny hogy jó hallgatóság vagyok de fogalmam sincs hogy jussak el egyáltalán a beszédig.

2016. máj. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire nem meg, akkor, ha esetleg valamelyik osztályból tetszik valaki kezdj el mosolyogni rá, ha visszamosolyog köszönhetsz is neki és így tovább, nem biztos, hogy elhiszed, de így is meglehet nyerni egy csajt :D 16/l sok sikert!
2016. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát elég nehéz úgy lányt találni hogyha nem vagy beszédes szerencsére a lányok többet beszélnek mint a fiuk szerintem az lenne a legjobb ha hagynád hogy o beszéljen és te figyeljél rá és néha kérdezz vissza hogy ő is lássa hogy érdekel az a téma amiről ő beszél 2.(magamból kiindulva)a lányok szeretik az udvarias fiukat tehát nyiss neki ajtót meg ha látod hogy valamiben kell neki srgíteni akkor segíts és hidd el észre fog venni és nagyon fontos ha neki is tetszel akkor fog apro jeleket adni amiket eszre kell vened pl.megölel vagy ilyenek és csak akkor hívd el randizni ha biztos vagy benne hogy őt is érdekled na remélem tudtam segíteni ha nem bocsi
2016. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szabad flegmázni,sok lány elriaszt
2016. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az van hogy az osztályban van csak lány az évfolyamból és mindenkinek van barátja. Szóval a kérdésem hogy hol és hogyan tudnék ismerkedni?
2016. máj. 28. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Közlekedési eszköz, utca, különöra, tábor....
2016. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!