Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék párt találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék párt találni magamnak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és nagyon szeretnék már valakit találni, akit viszontszerethetek, sajnos én sem vagyok tökéletes, de ha jól megismerek valakit azt nagyon tudnám szeretni

2016. ápr. 20. 22:09
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
Itt is ismerkedhetsz, hát főleg buliban tudnál, vagy koncerten, de főleg suliban
2016. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Irj ram :)
2016. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De ugye te nem az a lány vagy akire az ember ír privátot és 3 szavas válaszokat ír vissza ?

Amúgy meg ahol jól esik ott ismerkedj, légy nyitott és legyél képes elfogadni és elutasítani.

2016. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En tapasztalatbol mondom akire nem gondolsz es ahol nem szamitasz ra ott fogsz talalni valakit aki megdobogtatja a szived.
2016. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irj :)
2016. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát a mai emberek 80% tudod milyen..
2016. ápr. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Írj, ha szeretnél.

Én is hasonlóan vagyok, nagyon szeretnék együtt lenni egy lánnyal, és nagyon tudnám szeretni.

2016. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
írj nyugodtan (:
2016. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!