Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék párt találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék párt találni magamnak?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden:


Egy jóideje egyedül vagyok, ami már kezd kifejezetten zavarni. Jelenleg még tanuló vagyok, de a sulim jellegéből adódóan nagyon kevés nővel találkozom. A régi sulimban ez nem volt gond. Ismerek olyanokat, akikkel ha úgy alakulna összejönnék, többet is.


De hogyan kéne kezdeményezni? Találkozni nem találkozok velük egyáltalán, 4-5 éve ismertem őket, talán már nem is emlékeznek rám, facebookon kezdeményezni meg valahogy... hát, értitek..


Az ilyen 'buliban csajozás' nem az én műfajom, meg nem is olyanok járnak oda, akiket én keresek.


Hozzájön nehezítő körülménynek, hogy alacsony vagyok, picit átlag alatti, vagy átlagos közel lévő külsővel, ami még nem olyan hatalmas probléma, de az onnan fakadó önbizalomhiány annál inkább, mert ez meg nem enged kezdeményezni.


Na de akkor:


a) Hogyan tudnék a fent említett lányoknál kezdeményezni?


b) Hogyan tudnék alapból ismerkedni lányokkal?


19/f


2016. máj. 7. 03:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Elmondom hogy nekem hogy sikerült:

-szerezz önbizalmat, légy boldog, nézd az élet jobbik oldalát mindig

-menj el konditerembe (itt lefogyhatsz, tömegelhetsz, szálkásíthatsz szöval erősen ajánlom. Az első 2 hónapom után nagyon nagy lett az önbizalmam ahogy láttam magam fejlődni.)

-ne legyél tryhard, ne akarj elkeseredetten barátnőt, az igazit majd megtalálod

-buliban nem olyan jó ismerkedni, konditeremben meg ha jó időpontban bmész akkor 10 emberből 5 lány)

-ne öltözz suttyón, néha dobj be egy inget, vagy zakót is esetleg.

-a legfontosabb: mindig add önmagad. Ne akarj másként meghódítani valakit, csak mert az tetszik neki, az nem te vagy.


Hajrá :)

2016. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!