Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mi vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi vagyunk egymásnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, akivel házi bulikon kezdtünk egyre közelebb kerülni egymáshoz. Találkozgatunk kettesben is, beszélgetni, csókolozni, viccelődni, párszor le is feküdtünk. De még mindig nem mondtuk ki, hogy akkor mi is van közöttünk? A többi osztálytársam is cikiz, hogy mi ősszejárunk baszélgetni. (igen, direkt írtam így). Egy hét múlva ballagunk, és utána megyünk egyetemre különböző helyekre, én valószínüleg felköltözök Pestre (külföldiek vagyunk). És szeretném tudni, hogy akkor ez most mi. És ha valami, akkor nem tudom, hogy oldjuk meg a több száz km-t közöttünk.

2016. máj. 29. 09:20
 1/2 anonim válasza:
100%
Baszélgető társak :D
2016. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 laptopzseni válasza:
Szerintem ezt vele kène tisztáznod! Hisz ha már volt minden akkor mind2 többet érezték mint barát! Beszéljünk vele ;)
2016. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!