Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az első csók tényleg olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók tényleg olyan meseszerű, mint a könyvekben?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt latom es ugy is kepzelem(e miatt) h az elso csok (meg lehet a tobbi is) olyan lelegzetelallito, meses stb. Ez igaz vagy csak en kepzelem igy?

2016. máj. 31. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször nem olyan,de valójában olyan lesz,amilyennek megcsinálod.Én mikor először csókolóztam,fogtam a barátnőmet,behúztam egy fal möge,nekivágtam a falnak és megcsókoltam.╮(╯▽╰)╭
2016. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ha mindkettőtöknek az első, akkor nem, össze kell szokni, ha pedig a másik már gyakorlottabb, akkor tényleg lehet jó, de attól ugyanúgy össze kell még szoknotok
2016. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem az:'D Persze lehet az. De az első általában nem az. Aztán később inkább előfordul amikor már ügyesebbek vagytok. De ha nagyon ügyes csókolóval hoz össze a sors elsőre és te is ügyes vagy és nem parázol rá és olyan szerelmes vagy hogy látni alig látsz, akkor lehet meseszerű:D
2016. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a haverom/akkoriplátóiszerelmemmel volt, életem első berúgásának alkalmával, amit kábé ő rendezett meg, és utána annyira bunkó volt velem, hogy inkább hagytam a francba ezt a "legyünk szerelmesek ebbe az emberbe"-dolgot, és fél évig bőgtem a párnámba meg soványról felhíztam átlagosra, ami igazából az egészségem szempontjából tök jó volt, csak aztán még jobban ki voltam akadva emiatt is. Lélegzetelállítónak lélegzetállító volt a szája rohadt erős viszkiszaga, és az, hogy amikor egy pillanatra kinyotottam a szememet, úgy nézett ki, mint egy kutya, amikor kinyalja a tálkáját kajálás után. Mesének viszont ez egy elég béna mese volt, én nem akartam volna, hogy az anyukám ezt olvassa az ágyam mellett kiskoromban. Jó buli volt tizenöt évesnek lenni.

Szóval, lehet tök jó az első csók, de akár a második, harmadik, negyedik is, csak a helyes ember kell hozzá, meg ha rám hallgatsz, részegen akkor se engeded lesmárolni magadat, amikor az akkor nagyjából egy éve tartó életedszerelme kéri, mert annak nem lesz jó vége. Olyan emberrel smárolj, aki normális és egyenes, és akkor tök mindegy lesz, hogy koccannak-e a fogaitok vagy hogy lilahagymaszagú-e a szája.

2016. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezert nem kell 15 evesen reszeg lenni... Nem hiszem h ez velem elofordul, nem vagyok olyan aki csak ugy megreszegedik, foleg h nem is szeretem az alkoholt!
2016. jún. 1. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezért nem kell, lehet részegnek lenni, ha olyan emberekkel vagy, akik vigyáznak rád. Hidd el leszel tizenöt éves korodban részeg, ha sok a szociális életed, mert kb az iskolai közösségek erre szocializálódnak. Én se szeretem az alkoholt, és nem vagyok gyakran részeg. Kívánom, hogy neked aztán mesebeli első csókod legyen, viszont ha valaki még ha névtelenül is leír magáról egy tök intim dolgot, nem kell tenni az eszedet hogy mit kellett volna és mit nem kellett volna csinálnom. Nem írtam, hogy mekkora jó ötlet volt. Azt írtam, hogy vigyázz magadra, jóindulattal. Szerintem tanulságos, amit leírtam. Tök jó, hogy vannak elveid, de akkor most utazz vissza az időben, és dumálj le róla, hogy amikor a srác, aki alkoholt ad, ne fogadjam el. Különben ne ítélj, hogy ne ítéltess. Mindenki hibázik.
2016. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, bocs!:)
2016. jún. 2. 23:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt leányálom, idézőjelesen meg is bántam, de egyszerűen nem foglalkozom vele, vannak fontosabb dolgok is, mint az a fránya első.. :D A második és az azt követőek már sokkal-sokkal jobbak voltak, illetve azok! ^^
2016. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem meseszerű volt
2016. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem az volt. 14L.
2016. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!