Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásom lesz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásom lesz egy lánnyal. Mire figyeljek a legjobban?

Figyelt kérdés

Én 17 éves fiú, ő 20 éves lány. Mi legyen a legfontosabb?

Tisztálkodással nincs gondom.

Nálatok volt óvszer első talinál is, akkor is, ha nem számítottatok rá, hogy kell?


2016. máj. 31. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lol? Készülj fel inkább arra,hogy megismerkedsz azzal a valamivel,amit úgy hívnak,hogy friendzone.
2016. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ara amit mond és ne a melére:'D a szemébe néz :3

amugy nem értem nekem nincs csajom én minden lányt bókolok nem vagyok szép de van lány aki szerint bármelyik szingli lányt fel szednék, de hát aki ért ehez ugylatom az tul valogatós:'D

2016. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő is tudja,hogy randi,vagy azt mondtad neki,hogy a füzeteid kéred el?
2016. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Társkeresőn kezdtünk el beszélni, nyilván nem a füzetek elkérése lesz a téma.
2016. máj. 31. 17:03
 5/5 anonim válasza:
Akkor figyeld az érdeklődés jelzéseket, a testbeszedet, ha dobálja a labdákat akkor csapd le, mé ha nem teszed akkor lekategorizál, es akkor orroke baratzonaba maradsz... Figyelj hogy ne legyen kinos csend, mindig legyen sztorid vagy valami... Ne legyél tul rámenős es idoben megkell lepned a következő lépést mert ha nem akkor ismet csak barát zonaba kerülsz... Ha kalifikál, akkor SOHASE magyarazkodj, hanem ugy válaszolj hogy az váratlan legyen a számára... Alkalmazhatsz coldreadinget, ami anyut tesz hogy a lany külső tulajdonságai alapján belső tulajdonságokra kovetkeztetsz... Adj értékes magadnak, hiszen azt kell elerned hogy fol nezzen rad, demonstrald magad kicsit nehezen megkaphatonak... Stb
2016. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!