Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bejön az osztálytársnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön az osztálytársnőm. Valaki adna tanácsot mit és hogy csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval már óvoda óta ismerem. Első osztálytól egy osztályban vagyunk és legbelül mindig is tetszett. De soha se mertem ezt elmondani neki. Most már eljött az ideje. Nagyon jól ismerem és ő is engem. Van amikor órákat tudunk beszélgetni de van amikor alig szól hozzám amikor beszélnék vele.

2016. jún. 1. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gondolj arra ,hogy ha rákérdezel és csak barátjának tart ,akkor vége a barátságotoknak, ha ő is úgy érez hívd el valahova.
2016. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cs.N. válasza:
76%

Csak saját példábol tudok neked tanácsot adni.

én középsuliba ismertem meg egy lányt(9.be) végig együtt lógtunk +2 srác. 11.be jött el nállam hogy lépnem kell, amikor egyedül voltunk(nem nagy művészet vagy arréb hívod vagy pár nap alatt a bolygók is összeállnak) és megkérdezed tőle hogy: "sör vagy kávé".

És a válasz alapján azt mondod neki hogy nincs e keve valamikor kettesbe beülni egy kávé / italra.

Nállam nagyon bejött.(én a bolygókra bíztam)

2016. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a legtisztább ha tisztáznátok a helyzetet hogy hogy álltok, mit éreztek egymás iránt így úgy tudnátok alakítani a dolgaitokat hogy mind a kettőtöknek jó legyen.
2016. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem rabold el és úgy mond el neki.
2016. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez tök egyszerű, menj oda hozzá, hívd el randizni, ha elmegy, akkor te is tetszel neki, ha nem, akkor marad a barátzóna.
2016. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!