Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes e randi előtt közölni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes e randi előtt közölni a lánnyal, hogy mi lesz a randi programja, hova megyünk, vagy azt majd ott a helyszinen?

Figyelt kérdés

Persze, ha olyan hely lenne, ahová pl gumicsizmába kéne menni, akkor szólnék, de sétálós beülős randinál kell szólni, hogy ide meg oda megyünk?


Vagy elég ott, így megvan a spontanitása, meglepetése a dolognak?



2016. jún. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell konkrétan, de azért szerintem magyvonalakban mondd el neki. A nőknek nem mindegy hogy mit vesznek fel, tudod... Annyit elmondasz neki hogy séta meg beültök valahova enni vagy inni vagy mittudomén.. Remélem segítettem

20/F

2016. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél spontán,azt szeretik a lányok.
2016. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Aok lany sztem a spontaitast szereti. Legyen meglepi. Azt szeretjuk.
2016. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha csak annyiban spontán a dolog, hogy ide vagy oda ültök be, akkor nem hiszem, hogy gond, ha nem szólsz. viszont ha sokat kell sétálni, akkor nem mindegy, hogy magassarkúban megy-e, ha mondjuk folyóparton akartok kiülni, akkor nem mindegy, hogy mennyire öltözik melegen/röviden, stb.


ha enni/inni készültök, akkor érdemes lehet előre megkérdezni, hogy eszik-e húst, van-e laktóz érzékenysége, stb, mert ezek befolyásolhatják, hogy egyik-másik helyen ki tudják-e szolgálni. vegát pl. ne hívj hamburgerezni, laktóz érzékenyt ne vigyél tejivóba, csak olyan helyre vidd fagyizni, ahol van tejmentes fagyi, stb...

2016. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!