Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Erre kíváncsi vagyok, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre kíváncsi vagyok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a tinderre melyre két arc képet tettem fel, nem pesti vagyok vidéki de elég sok lányt likeoltam, osszesen 2 vissza lájkot kaptam, rájuk is írtam de válasz nem érkezett. Ezt nem értem két lánynak tetszem csak azok sem írnak vissza? Komolyan ennyire ronda lennék mert nem nem gondolom magam annak( most nem arcból mondtam). Tudom egy arckép nem a világ de úgy vagyok vele, ha látok egy lányról egy arcképet es megfog ra lájkolok mert később még meg lehet nézni az alakját. Elvégre ez a külsőségekről szól kezdetben. De kicsit elszomorít.
2016. jún. 2. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy barátkozz lányokkal és 10-ből egynek úgyis tetszeni fogsz?
2016. jún. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a tindert inkább igazolaskent hasznaljak itthon, mint valami ismerkedos dolognak. megtudod belőle, h milyen kaliberű lányoknak jössz be es kesz. ugyan ez fordítva. ismerkedni meg mindig élőbe kell.
2016. jún. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még csak most kezdtél neki. Ők valószínűleg tényleg nem ismerkedési célra használják. De szerintem ha kitartóan csinálod, sikerül összehozni pár randit
2016. jún. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem. EZ elég durva hogy egynek sem tetszik a képem :D

Élőben? igen gondoltam rá, nagyon elszocializálódtam a társasági élettől. Nincs testvérem sem, nem igazán tudok senkivel eljárni sehova. Barátok elkoptak(csalódtam) stb...

2016. jún. 2. 09:32
 5/5 A kérdező kommentje:
már ugy értem csalódtam a barátokban
2016. jún. 2. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!