Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Errol mit gondoltok emberek?...

Errol mit gondoltok emberek? Ebben az országban erre miért nincs lehetöseg?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 23. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem megnyugtatna, ha Magyarországon is engedélyezett lenne bizonyos esetekben a kegyes halál. Vannak iszonyú betegségek, amiknél sokkal jobb megoldás méltósággal elmenni...
2016. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A cikk félreértésben van.

Nem a lánynak engedélyezték, hanem az orvosnak.

Ha valaki meg akar halni, azt ugyanis bármikor bármilyen engedély nélkül meg tudja tenni és meg is teheti.

2016. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt azért nincs erre lehetőség, mert nálunk az emberek nagy része a szabadságot és az egyéni felelősségvállalást is elítéli. Az állam meg eleve nem azért van nálunk, hogy segítse az embereket, hanem azért, hogy elnyomja. Semmi nincsen együtt ahhoz, hogy be lehessen vezetni egy ilyen intézményt Magyarországon.
2016. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már régebben is tudtam erröl,meg hogy Belgiumban ez van.

Hát nem tudom mit gondoljak,szerintem valahol mindenkinek joga lenne a fájdalommentes halálhoz.De a halálvágy ahogy úgy el is megy ezt saját tapasztalatból mondom,ezért veszélyes ennyire megkönnyiteni a dolgot

Ebben a konkrét esetben is túlzásnak tünik baromi fiatal még az illető,vajon az összes létező gyógyszert,terápiát kipróbálta?Nem hiszem már a korábol adódóan is.

2016. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ennek a lánynak mar mindegy, sztem mar tuti nem él
2016. ápr. 24. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!