Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes próbálkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes próbálkoznom? Mennyi esélyem lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Adott egy lány aki 11 hónappal idősebb nálam. Régen látásból ismertem én őt, még középsuliban. Buszon láttam sokszor, a szomszéd faluban lakik.

nagyon szép, az alakja nagyon sportos, ehhez képest én egy magas, de súlyfelesleggel rendelkező, és szőrrel is bőven ellátott srác vagyok(mellkas/has).

Úgy hozta a helyzet hogy egy baráti társaságba kerültünk, szilveszterkor pedig egy nagyobb társasággal együtt is buliztunk. Ott a csaj kavart az egyik haverommal, de mikor vittem őket haza(én voltam a taxi) már láttam mind2-n hogy ebből még véletlenül sem lesz semmi.


A lányról azt hittem, hogy rég van barátja olyan szép, de mint kiderült még nem is volt csak 1, az is rövid ideig, mert nagyon fontos neki számára hogy emberileg milyen az adott srác.

Mostanában párszor beszélgettünk Facebookon, szóba került a pasizás, csajozás is, de csak érintőlegesen, mert hogy az összes barátnője pasizik, neki meg kb nem írnak srácok...


Egyébként jól elbeszélgetünk, kétoldalú, és nem tőmondatokból áll.


szerintetek érdemes bepróbálkoznom, úgy hogy nem vagyok egy álompasi alkat, illetve hogy idősebb mint én?


20/F



2016. ápr. 12. 19:13
 1/9 anonim válasza:
Hajts rá szerintem. Ha jól elbeszélgettek és bejön akkor hajrá! 18/L
2016. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem be... csak azért biztos találhatna nálam jobban kinéző jófej srácot is..
2016. ápr. 12. 19:21
 3/9 anonim válasza:
Ne pazarild az idor, hanem fedd fel lapjaid minel hamarabb. Hivd el valahova kettesben, akar setalni valami szep helyre ugy is jo ido van, vagy uljetek be valahova. A lenyeg, h cselekedj minel elobb, meg mielott elviszi valaki vagy betesz a barat, haver kalapba, onnan tudod eleg nehez kijonni. Lehet visszautasit, de legalabb megtudod es nem pazarolsz ra tobb idot, es johet egy kovetkezo lany akinel meg lehet hamar menni fog a dolog. Peeszee a leirtak alapjan, szerintem jo vagy nala, nagyon ne parazd tul a dolgot. A randin - soha ne nevezd igy elotte, legyen csak talalkozas -beszeltesd sokat, foleg o vagy az dolgai legyenek a temak, te alig. Ezzel elered, h.bagyon jol erzi magat veled, hidd el a nok imadnak magukrol beszelni, foleg a szepek. Kaphat egy bokot a ruhaja is, vagy pl egy testresze, de ne azt mondd, hogy "beszaras milyen jo melled van!" Egyebkent van olyan, akinek meg ez is bejonne! A talalkozon, legyel magabiztos, talpraesett, hisz ha mar elmegy veled, boven van ra okod, mert jo vagy nala. Vegyel egy "jobb" parfumot es a mell reszre fujj egy nagyobbat belole - sose nyakra!! - ezzel is elorebb leszel nala, mert meg egy plussz pontot ersz el. Jah es persze legyel igenyes ez is fontos! A testsulyod meg nem biztos, hogy gond neki, sok no szereti a nagy mackokat, mert biztonsagot adnak nekik. De ha akarod dietazz - amennyiben teged zavar - egywl minimalis cukrot es cukor tartalmu eteleket italokat, keves kenyeret es a zsiros dolgokat is keruld. 1 honap alatt meglepodnel mekkorat lehet igy fogyni. Szoval hajra, kapd el a gigajat!!!
2016. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát a fogyáson rajta vagyok, beszélgetni meg 1 hete kezdtem vele facebookon így minden nap, 1-2héten belül tervezem elhívni valamerre, ha a ZH- és Vizsgaidőszak engedi..
2016. ápr. 17. 10:10
 5/9 anonim válasza:

Helyes, akkor haladsz a málnás felé úgy látom! :D És csak semmi bátortalanság, legyél határozott még a chaten is, de főleg vicces akkor nyert ügyed van. Nem tudom az a rész, hogy alakul ki ír rá kire, szokott-e eltűnni akár több percre is beszélgetés közbe satöbbi. Ha ezt ő megcsinálja veled te is megcsinálhatod, kicsit érezze a törődést és ne legyen már a chaten is úgy, hogy te feszült figyelemmel nézed mikor böfög be neked valamit. Szóval okosan ott is.

Szerintem 2 hét sok, max 1 hét múlva hívd el. Ha nem fog elmenni az nem azért lesz, mert "túl korán" hívod el, hanem azért, mert nem úgy gondol rád és nem is akarna elmenni. Ha tudod olyan helyre vidd, ahol "sokan" láthatnak vele, ez azt jelenti, hogy nem akar bujkálni veled mások elől és a nagyközönség előtt is felvállal kettesben is.

2016. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Jah és mindenképpen írd meg a fejleményeket, kíváncsi vagyok!
2016. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 yourlover válasza:
100%
Szerintem abszolút legyél önmagad mert azt akarod elérni hogy téged szeressen nem pedig azt akit megjátszol. Vagy nem így van?
2016. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi lett?
2016. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
még semmi, tart még a suli, nagy a távolság :) múltkor volt egy nagyon jó hangulatú buli, de egyenlőre semmi :)
2016. máj. 7. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!