Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Óriási korkülönbség, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási korkülönbség, de odavagyok érte, mit tegyek? (fiatalabb fiú, idősebb lány)

Figyelt kérdés

Egeszseges, masok szerint csinos 21 eves lany vagyok,mindig is a korombeli fiuk erdekeltek. Igen am, csakhogy egyik nap a tvben megakadt a szemem egy tini sracon. Nem tudom szavakba onteni az extazist amit a puszta latvanya okozott, csak leesett allal amultam. Egyszeruen megbabonazott!Raadasul a slusszpoen; hogy a tesom ismeri. Ekkor kezdtem fantazialni..

Szamomra is szokatlan helyzet, sosem volt dolgom fiatalabbal (plane egy feltehetoen szuz sraccal) es most fogalmam sincs, mit tegyek. Felejtsem el? (Istenem de nehez lenne!!) Vagy irjak ra es kockaztassak? Egy 14 eves fiunak egyaltalan imponal egy ennyivel idosebb (22 eves) lany kozeledese vagy csak megijedne? Illetve HA irok akkor hogy alakitsam afele a beszelgetest hogy kiprobalhatnank egyutt valamit?

Persze ha kitudodna, minket kinyirnanak..vagy a fiu mar a legelejen elkuld melegebb eghajlatra.. szoval szenvedek. Es azt sem tudom milyen lenne a dolog egy tapasztalatlan sraccal.

Tehat. Ti mit tanacsoltok? Hangsulyozom ez csak egy kaland lenne, hisz tovabbra is a korombeliek erdekelnek, de ez a srac elvarazsolt. Fiuk szemszogere es lanyok tanacsara is kivancsi lennek! Ha esetleg voltal hasonlo helyzetben az is erdekel :)



2015. dec. 10. 08:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
69%
Ne használd ki szegény srácot :/
2015. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Sanszos, hogy kitudódna. Egy 14 éves srácnak ez imponáló, szerinted nem vagánykodna el a kortársainak, hogy ő bizony már volt együtt egy tapasztalt nővel?
2015. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha 14 eves, akkor gyermekkoru, es annak ellenere hogy te vagy a no, siman elitelhetnek pedofiliaert. Csak szolok.


Vegyel egy vibratort vagy kigyouborkat, ha ennyire nem birsz magaddal.

2015. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy foglalkoztatok a kérdésemmel! 1.: ha Ő is szeretné akkor egyformán jó lenne nekünk, ha meg nem érdeklem, akkor eleve nem lesz semmi, úgyhogy kihasználás nem fog történni remélem. 2.: köszi hogy ezt leírtad, akkor az lehet a megoldás hogy neki se álljon az érdekében kikotyogni. 3.: köszönöm hogy felhívtad a figyelmem a kiskorúság kérdésre, akkor visszafogottabbaknak kell lennünk, úgy érzem hogy szexnél jóval kevesebbel is beérném, csak akarjon talizni :/
2015. dec. 10. 10:21
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha elmúlt 14, akkor jogilag semmi akadálya. Ha nem múlt, nos, nekem kicsit magas, hogy egy 22 éves nő mit lát egy 13 éves gyerekbe. (Mondjuk a 14-et sem értem).

Ha ennyire odavagy érte, írj rá, aztán majd kiderül, hogy vevő-e :)

2015. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
A srác tuti élvezné. :)
2015. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Edd meg vacsorára, de huzass vele kesztyűt, mert nem jó ha nemi baj áll a házhoz vagy gyermekáldás. Mindenki mindenkivel, szerintem, a többi meg le van ejtve magasról... Köhhömm, engem olyan fiatalabb lányok érdekelnek, akik nagyon határozottak és tökéletesen tudják mit akarnak és ezt mindig el is érik. De aki gyereknek érzi magát, az kérem ne írjon, mert liliomtiprásba nem kívánok belebonyolódni... Thanks! Thank U!
2015. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Beteg vagy
2015. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól nézel ki, akkor biztosan imponálna a fiúnak, hogy egy 21 éves odavan érte. Kalandban is valószínű, hogy benne lenne.

De tuti, hogy kitudódnak. Biztosan nem bírná ki, hogy ne dicsekedjen el vele.

Aztán lehetnek még más bonyodalmak is. Mondjuk ő többet akar, vagy te. Akkor lesz szenvedés. És akkor biztosan a család is beleszólna. Pl. hogy összetörted a kisfiúk szívét, kihasználtad. Vagy ha te akarnál még tőle valamit, akkor hogy felnőtt nő létedre egy gyereket zaklatsz.

Szóval szerintem keress inkább kalandra egy 18 évest, aki fiatalnak néz ki.

Ha úgy is csak kalandot szeretnél, akkor felesleges ilyen sok zűrt vállalni érte.

2015. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat, egytől egyik! Hasznos a véleményeiteket olvasni. 8. kommentelő javasolta, hogy keressek mást esetleg. Az az igazság hogy nem vagyok valami "nagy étvágyú", a kaland sem hiányzik kulonosebben, csak a srác személye fogott meg annyira hogy fantáziálni kezdtem. Mostanra mondjuk szelidultek a gondolataim, es fiatal kora, meg a pletykak elkerulese miatt joval kevesebbel is beernem. Szinten a 8. valaszolo figyelmeztetett az egyeb bonyodalmakra, nagyon sok igazsag van benne, atgondolando. Azt hiszem, be fogom erni egy talival/csokkal vagy varok ra meg ra, kesobb talan nem olyan zavaro a kulonbseg.
2015. dec. 10. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!