Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Adnátok tanácsot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit 2hónapja próbálok felszedni. Tényleg szeretem, de valamiért nem sikerül. Pedig én megteszek mindent, kedves vagyok nagyon és mindig a kedvébe járok, és mondogatni szokta hogy szeret velem lenni es jól érzi magát velem. Első csók is nagyon jo volt. Kérlek srácok/lányok adjatok tanácsokat mert én nagyon megszerettem a lányt, és szeretném ha a barátnőmnek mondhatnám, ami eddig nem sikerült.
2016. jún. 6. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
"Első csók is nagyon jo volt" ??? most akkor mivan? nálam az első csók az a kapcsolat kezdetét szokta jelenteni...
2016. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálam is

ha volt első csók érez valamit

az a legjobb ha beszélsz vele erről h te mit érzel és hogy ő

nem kell neki teljesen megnyílni csak nagyjából mondd el neki mit érzel

néha annyira túlbonyolítjuk a dolgokat pedig nem kéne

ha tetszik neked és te is neki ( ami ha csókolóztatok már és azt mondta h szeret veled lenni akkor valószínű ) akkor nincs miről beszélni

2016. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, csak azzal jön hogy nemtudja mit szeretne...
2016. jún. 6. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet hagyj neki egy kis időt amíg eldönti.... :) aztán majd alakul :) második válaszoló voltam
2016. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tud dönteni, és nem érzi azt kapásból, hogy szeretne valamit, ha már csók is volt, akkor nem tudom, mennyire lesz hosszú távú a dolog. Érzelmeken nem lehet gondolkodni......
2016. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!