Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem elég egyértelmű,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem elég egyértelmű, mégsem merem. Mit csináljak, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, és amikor rá pillantok, vagy felé nézek, akkor észre veszem, hogy álladóan néz. Mégsem merek felé nyitni, nem merem megszólítani, nem merek ráírni. Mit csináljak, valaki tudna belém önteni egy kis lelket, hogy merjem megszólítani?

2016. márc. 22. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb is összenéztek, mosolyogj rá, ha vissza mosolyog, vagy olyan "szégyenlősen" elkapja a fejét akkor nyert ügyed van ;)
2016. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Most inkább nem írom le az én sztorimat...


Sok szerencsét. :)

2016. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Leírhatod nyugodtan xd
2016. márc. 22. 23:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyi lehetőséget kihagynak az emberek ezzel a "nem merem" dologgal.. Szerintem mosolyogj rá, keresd a tekintetét és írj neki Facebook-on. Tudom hogy nem olyan személyes de első lépésnek teljesen megfelel.️
2016. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Radnez akkor nezz bele a szemebe es mosojogj es ha visszamosolyog akkor lehet hogy van vlmi
2016. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mikor egymás szemébe néztek egy pillanatra mosolyogj várd meg a reakcióját és utána nézz máshova esetleg hagyd el azt a helyszínt mintha mennél valahova.

Fontos hogy mit reagál majd rá bár ha gyorsan csinálod lehet ideje se lesz visszamosolyogni mert egyrészt ha tényleg te is tetszel neki biztos meg fog kicsit ijedni lehet miután leesik neki a szitu az után se fog merni visszamosolyogni.

(Most figyelj..ebből semmi gáz nem lehet.Odamenni és kérőrevonni hogy miért mosolyogtál rá biztos nem fog.)


Ha annyira nagyon nem mered megszólítani akkor szerintem most szünetben írj rá.(ugye most tavaszi szünetben bár nem tudom neked hogy van azt sem tudom hogy hány éves vagy ez csak egy tipp)

2016. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt sejtem, hogy van valani, mert már egy jó ideje néz, kb 1,5 hónapja, de nem merek felé nyitni
2016. márc. 23. 17:17
 8/14 anonim válasza:
100%

Amúgy hány éves vagy?

És mi a neved?

Nemtudom miért de ez egy kicsit ismerős nekem

2016. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Yuko7999 válasza:
100%

Nos, velem teljesen ez a helyzet, csak a lány szempontjából. Amit a többiek is írtak, mosolyogj rá, ha szembejön. Esetleg köszönj oda neki. (Nekem egy "Szia!" tőle már teljesen feldobta a kedvem. Több napig folyamatosan mosolyogtam és olyan voltam, mint aki a felhők fölött lebeg.)

Sok sikert! :)

2016. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Etnevel009 ***** válasza:
Nem mersz nyitni?Ha akit én szeretek egyáltalán rám nézne örülnék!Férfi vagy!Meg ne hátrálj!
2016. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!