Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero fiú vagyok. A chaten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiú vagyok. A chaten ismertem meg egy fiús lányt akiről kiderűlt hogy fiú. De annyira megkedveltem meg rá vagyok kattanva hogy nem tudom mit tegyek? Felejtsem el? Nagyon undortó a fiús szex?

Figyelt kérdés
Azt hittem hogy ő lány és ő kamuzott. Fiús lánynak hittem és úgy is néz ki. de megismertem és megkedveltem és ő is engem és ezért bevallotta mi a szitu, mert már nagyon találkozni akartam vele. mit tegyek?
2016. márc. 18. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedveled akkor ismerkedj vele továbbra is.

Egyáltalán nem undorító a fiús szex. Ha két ember szereti egymást akkor nem undorító közöttük a szex.

2016. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
hát ha annak ellenére, hogy elmondta, hogy fiú, és téged ez nem zavar van egy rossz hírem..
2016. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pont hogy zavar, de közben meg még mindig rá vagyok kattanva. várom hogy legyen online. mindig.
2016. márc. 18. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Minden emberben meg van a biszexuális hajlam. A te eseted igen különleges, mivel te azt hitted lányról van szó, így szerelembe estél egy olyan online személybe akinek a személyisége megfogott. Ha a tény, hogy fiúval van dolgod nem hátráltatott meg ebben az érzésben, akkor nincs okod az aggodalomra.

Lehet szép életed akkor is ha a párod veled azonos nemű.

Ha szereted, akkor találkozz vele, ismerkedj, és hajrá! Adj esélyt magatoknak, legalább te is kipróbálod valóban melyik nemhez vonzódol igazán. Ha most elfojtod ezt a vágyat, biztosan a későbbiekben újra felszínre fog törni, és az akkori kapcsolatodat meg is mérgezheti.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd fiatal vagy és gondolom nem egy helyen laktok... Ha tetszik mert lányos és a csóktól nem undorodsz tőle a farkáthoz nem kell érned ha nem akarsz.... akkor ő lesz a passziv te az akítv és lesz az életetdben egy ilyen szakasz...
2016. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Becsüllek téged. Én testileg nő vagyok, de transz férfi, ám adtam ki már magam született férfinak, hogy alakuljon valami, mert meleg férfi szerelmére vágytam. Biztosítottak róla, hogy mennyire fontos vagyok számukra, de a találkozást mindig hárították. Volt, aki szerint a vagina undorító, még ha nem is akarom használni - és lekopott. Kevés ember lép túl a nemi szerveken, és nyit az ember mint olyan felé. Találkozz vele, én azt mondom. Meglátod, hogy reagálsz. A hozzáállásod tiszteletet vált ki belőlem, illetve mindenki, aki a fäsz -pina dolgon túl lát, és az embert nézi.
2016. márc. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hát te tudod mitcsinálsz de sztem csak haverok legyetek
2016. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!