Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, hogy ha fiútok randira egy Jawa 350-esel jönne? 18F

Figyelt kérdés

Nemsokára leérettségizek, és akkor leteszem az A2-es jogsit. Lehet a jogsi 150 ezer, meg egy kicsit komolyabb motor 300 ezer, de hát valamivel csak el kell járni ide oda. Tavaly a kocsira tettem a jogsit.


Nagyon megtetszettek a Jawa 350-es motorok, olvastam elég gyorsak is, meg 22 lóerő meg 160 kg-s önsúly csak elég amire én veszem.


Nektek előny ,ha eljárnátok motorozni pár körre elvinne a fiútok, lehet ,hogy csak 65 kg vagyok, de nem fogok 140-el száguldani ,mint a netes videókban a Jawaval. Csak egy 90-en elég lesz kezdetben.


ilyenre gondolok:

[link]


2016. jún. 8. 12:26
 1/10 A kérdező kommentje:
amint leteszem a jogsit, tuti veszek egy Jawat, saját célra, jó lesz elszórakozni.
2016. jún. 8. 12:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján fogom megitélni. 16/L
2016. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az atlag tekorodbeli lanyoknak halvanylila segedfogalmuk nem lesz, hogy az egy 350-es Jawa, ami jo esellyel kb. 2x annyi idos mint te vagy. Pont nem fogja oket erdekelni.
2016. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
béna. harley-el jönnél és a legjobbal akkor talán
2016. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam természetesen előny, én magam is imádom a motrokat :) De nem ez a fő szempont.
2016. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Jaj te tanyasi suttyo...
2016. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mint egy rossz Simson xDD ez inkább taszító mind 18 évesként a 65kg :D xDDD
2016. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudod, ezzel odalép az ember 140-en azért nem egy rossz Simson, meg nem tudom hány 18 évesnek lenne 300 ezerje egy ilyen gyárira felújított veterán motorra.
2016. jún. 8. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lany vagyok ugyan, de velem is megesett h motorral mentem randira.. 19 voltam, es az akkor legujabb evjaratu gsxrrel mentem.. tetszett neki, de amikor megtudta h simaba megy 250et akkor mar nem annyira, foleg mikor megtudta h arra a kategoriara a jogsim sincs meg.. szoval tetszett neki a motor csak feltett igy nem lett belole semmi:D
2016. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért 18 évesen a súlyod akkor is kevés és 300ezer most komolyan azt költhetnéd valami normális dologra is veterán sz@arokkal nem fogsz csajozni ez viccnek is rossz, az meg már nagyképű hogy nem lenne 300ezre egy 18 évesnek ezt megtudnám cáfolni :D
2016. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!