Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ebben a helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ebben a helyzetben lányok?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Lesz egy szabadban megrendezett party nemsokára.

Legutóbb is korán érkeztünk és amddig nem indult be a dolog addig odaültem egy lány mellé a fűre ismerkedni.

Tavaly úgy tapasztaltam hogy semmi értelme nem volt ennek az egésznek mert nem akar ismerkedni és csak táncolni jött.

Lányok szerintetek az sokkal jobb ha egy ilyen buliban egy vadidegen elkap hátulról és táncoltok vagy azért van akinek szimpi lenne ha 2 mondatot váltottatok volna amikor még nem kezdődött el.


2016. jún. 7. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát személy szerint én biztos nem díjaznám ha valaki csak úgy elkapna hátulról. Szerintem nem árt ha előtte bemutatkozol.
2016. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minden lány más, van aki szereti ha sokan dugják, és van akinek csak egy férfi kell. na ugyanigy van ennél is , van aki csak akkor akar tancolni veled, ha már ismer, van akinek még épp az jön be, hogy elkapják. nekem az jönne be, ha kiszemeltem velem tancolna, mogottem, en meg előtte twerkelnek, úgy hogy másnak ne legyen túl feltunoz. 18/l
2016. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se díjaznám ha csak úgy odajönne hátulról, bunkóságnak tartom. Ha szingliként mennék oda aki hajlandó párkapcsolatra akkor mindenképp örülnék ha beszélgetni jönne oda valaki nem csak rám mászna.
2016. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!