Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira mit vigyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mit vigyek?

Figyelt kérdés
Én 17/f vagyok, ő pedig 15/l. Nem túlzás első randira a virág? Ha nem akkor milyet és mennyit? Én valamilyen csokira gondoltam, hogy viszek neki. Vagy valami mást vigyek neki?

2016. jún. 8. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg milyen virágot szeret :) Nem túlzás de te ismered
2016. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A virág az talán kicsit kényesebb téma. Ha ismered, és tudod, hogy melyik virágot szereti, vagy mi a kedvenc színe, akkor esetleg olyan színűt, vagy azt a fajta virágot, amit szeret. Nem szabad túlzásba vinni, max. pár szál, de inkább egy (nyilván attól függ, milyen virágról van szó, mert mondjuk rózsából szokás egy szálat adni, de vannak olyan szerényebb virágok, amik gagyin néznek ki magukban). Szóval ha jobban ismered, vigyél neki virágot. (De arra is kell vigyázni, hogy melyik virág mit jelent, vannak ezek a klasszikusak: vörös rózsa - szerelem, sárga tulipán -megbocsájtás, azt hiszem, stb. - szóval nézz utána, nehogy beválassz valamit, aminek olyan jelentése van, h félreérthet.)

Az utóbbinál jóval könnyebb eset, ha csokit veszel - az nem olyan macerás, meg hát a csokit mindenki szereti, ott csak arra kell ügyelni, hogy ne legyen túl olcsó de ne is túl drága.

2016. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vagy ha tudod, hogy például mondjuk odáig van a fókákért, akkor ha látsz valami apró, aranyos fóka plüsst, az is aranyos ajándék lehet, és személyesebb, mintha csokit vagy virágot adnál - de ezt tényleg csak akkor, ha ismered, mert mondjuk ha véletlenül nagyon eltéveszted, az szerencsétlen tud lenni.


(Előző voltam.)


U.i.: szerintem aranyos, hogy gondoltál erre, ha viszel neki valami apróságot, biztosan értékelni fogja a gesztust. ;)

2016. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd milyen virágot szeret, állíts oda egy szál piros vagy vörös rózsával, más nem is kell, ennyitől el lesz olvadva hidd el!
2016. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

SEMMIT! Magadat! Feltehetőleg nem is ismered a lány ízlését, nem is tudod, örülne-e annak,amit adsz neki.

Hova a francba kell ennyire elsietni mindent?? Sose értettem.... Az első randis ajándék inkább bizarr, mint pozitív.

2016. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért kenne bizar? Mondjuk lehet igazad van, ma már kihalt ez a pasikból és "bizar" ha valaki aranyos
2016. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor sem lenne semmi baj, ha nem vinnél semmit.

Figyelmes legyél, oszt ennyi.

2016. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6: nem attól aranyos valaki,hogy visz ajándékot. De nem ismeri a másik ízlését, minek ajándék?? Itt a kevesebb egyértelműen több..... Egy első randis ajándékkal egy gyakorlatilag idegentől csak kellemetlen lesz a lánynak....
2016. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sabo Robert válasza:
Szép gesztus az ajándék,de az ELSŐ randira ne vigyél semmit.Egy nő kellemetlenül érezheti magát tőlle , olyan érzést is kiválthat hogy az ajándékkal meg szeretnéd vásárolni őt. Legyél udvarias , szórakoztató határozott,egy igazi pasi , aki tudja mit akar. Ne feledd te vagy aki irányit, Már elözőleg tervezd ki az útvonalat ahová fogtok menni. Étermek , bárok ,szórakozó helyek kizárva az első alkalomkor.Az ajándékot már második randinál odaadhatod , de ne vidd túlzásba, minél kissebb annál jobb. Sok sikert! (ne feledd megcsókolni)
2016. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne higgy a Sabonak!


Először is NE csókold meg! Ez ugyanis NEM kötelező! Egyáltalán nem mindenki örülne, ha első randin a szájában matatnál! Majd a helyzet adja, vagy nem! Szóval ez a Sabo nagy hülyeséget mondott neked! Inkább riasztó!


Másik: bárba, étterembe, AKÁRHOVÁ is mehettek, a LÉNYEG, hogy tudjátok élvezni egymás társaságát! És jobban ismerjétek meg egy picit egymást! Erre már bocsika, de egy étterem is ugyanúgy alkalmas, mint mondjuk egy fagyi elnyalása sétálás közben!


Itt a jó idő tessék csak sétálni és fagyizni közben :)


Virág: - lehet, hogy nem tudod mi a kedvence, de azért az ne riasszon el. Egy szál virágnak bármelyik hölgyemény örülne, főleg a mai világban??? :DDDD Ne viccelj! :D


Ha veszel, akkor arra kell ügyelni, hogy páratlan számút vegyél. Tehát: 1, 3, stb. Túlzásba nem kell esni!!


Inkább egy szál szép virág, de az ízléses legyen.


Csoki, édesség, bon-bon, bármi: ne gagyesztán legyen az biztos! Itt a hangsúly inkább azon van, hogy olyat vegyél neki, amit Ő szeret! Tehát mondjuk egy töltött milka epres változattal nem biztos, hogy szerencsés indítani, mert mondjuk pont nem szereti :)

Ahogy én sem. És ezt kissé kellemetlen olyan arccal "átvenni", és megköszönni, mintha odáig volnál érte :)

Ezért én azt javaslom a számodra, hogy olyan "standard"-féle valamit vegyél - ha már -, amit úgy általában mindenki szeret, tehát nem olyat, ami picit is "speciálisabb".


Ha te csokira gondoltál, vagy édességre, akkor tedd azt. Csináld úgy, amit a szíved diktál :) Nem rossz választás :) Sok sikert, és várjuk a fejleményeket :D

2016. jún. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!