Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráírok a lányra aki mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírok a lányra aki mindig néz a suliban. Hogy indítsam a beszélgetést?

Figyelt kérdés

17F

Ő 15L

Tetszik,de néha úgy vagyok vele hogy csak haverkodnék vele aztán lesz ami lesz.

Odáig megvan hogy 'szia'. De ezután hogy indítsam a témát? Kéne valamit mondani neki hogy miért írtam stb?

Még sose írtam rá csajra szóval nem vagyok képbe.



2016. jún. 10. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Például indítsd azzal, hogy xy vagyok és láttalak a suliban, nagyon szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek megismerni. Utána pedig kérdezd meg hogy van, és hozz fel egy témát ha érzed, hogy nem annyira jött be a téma akkor válts témát. Sok sikert!
2016. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Sulidba van. Fogod magad és odamész. Ne haggy ki egy ilyen lehetőséget. Fbn hamarabb lekoptatnak, de ha élőben látják, hogy határozott vagy elbizonytalanodnak. Vagy előveszik az unalomig hajtott bicajt mikor elhivod, hogy pont más dolgom van, vagy örül h odaáltál elé. De legalább tudni fogod mellébeszélés nélkül.
2016. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!