Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok szeretitek mit vigyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek mit vigyek első randira?

Figyelt kérdés
Én már gondoltam csokira plüss macira virágra de nem tudom mi lenne a legjobb és eléggé rá görcsölok a dologra :(

2016. jún. 10. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor magadnak széntabletát, a párodnak meg a szokásosat.. Csak bemész és mond, hogy a szokásosat..

17F

2016. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy,vagy lány? Ha lány akkor ne vigyél semmit. Ha fiú akkor egy szál virágot(rózsa).:)
2016. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
XD igen, neked valami nyugtatót :) am lány függő, de a csoki az egy nagyon jó pont *-* xD mindenkinél
2016. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van :D AZ olyan jó pont, mint kosárban a 3 pontos :). Sőt, ha még több jó pontot akarsz vigyél neki pöttyös turó rudit :).. meg POTTYOS LABDÁT! MEG PÖTTYÖs ruhát :D.. Meg firkálj az arcodra piros pontokat és mond azt, hogy csak egy fertöző betegség, de nem számít eljöttem, hogy veled lehessek.. Tuti imádni fogja hidd el :D
2016. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok persze mondjam h pöttyös fertőzött?:-D
2016. jún. 10. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szál virágot vigyél neki vagy pedig amit írtak már az a tábla csoki lenne még vagy valami bonbon .:)
2016. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit ne vigyel! De tenyleg, ha viragot viszel, lehet elso randinal tolakodasnak veszi a lany, es ha olyan a program, lehet nem is tud vele mit csinalni. Ha nagyon akarsz vinni valamit akkor max csoki, de azt is inkabb csak a masodik randira ajanlanam :)
2016. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az természetes h ennyire izgulok?
2016. jún. 10. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Először is keress magadnak egy narátnőt.;)
2016. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem egy szép szál rózsát vigyél neki :) és igen normális hogy izgulsz :D
2016. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!