Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak én utálom ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lány18 kérdése:

Csak én utálom ezt?

Figyelt kérdés
18 éves bi lány vagyok. Egy játékon összeismerkedtem egy sráccal, sokat beszélgettünk, hülyültünk, és mint kiderült egy köpésre lakunk egymástól. A hangja az ami megfogott, iszonyatosan pasis, mély de kellemes és szexi máshogy nem tudom megfogalmazni.Megkérdezte bejelölhet e facen, odaadtam neki az elérhetőségem és elkzedtünk beszélgetni. Majdnem 2 méter magas,nem az a kigyúrt pasi de nekem bejönnek az ilyen testes pasik de ezt nem arra értem hogy kövér , nem az, átlagos.Naaa viszont ott.. :D Facen teljesen máshogy kezdett viselkedni.. Jött ez a laza, menő, macsós viselkedés..Ha kérdeztem valamit tőle 5 sorban, arra kaptam kb 5 szót.. Nem volt nyitott,a szavakat kikellett bellőle húzni.. Feladtam, nem írtam neki de ekkor ő kezdett pánikolni hogy nehogy megszakítsam vele a beszélgetést, kérdezgette kivel beszélek, mondtam hogy több emberrel, erre hogy azt hitte csak vele... Meg a profilképemre annyit írt hogy szép vagyok rajta kb ennyi bókot kaptam . Félreértés ne essék, én is átlagos vagyok nem egy szépség királynő, de szeretem ha egy pasi érdeklődő,és ha tetszik neki valaki azt ki is mutatja nem azt várja hogy a csaj lépjen... Mondta hogy ráérne majd ebben a hónapban talizni, menjek át a városba mert úgyis megy a barátaihoz és akkor ott találkozhatunk. Nemet mondtam, mert úgy vagyok vele, ha tetszem neki és felkeltettem az érdeklődését ő a pasi szépen tolja ide az arcát nehogy már én fussak utánna. A legjobban akkor húzott fel idegileg, mikor megtörtem a csendet és annyit szóltam neki hogy nem is olyan rossz... Erre ilyet mond hogy tudja..Na ekkor tényleg elmondtam neki a véleményem, hogy neharagudjon de nem csípem az ilyen pasikat, akik megjátszák magukat, adják az elérhetetlent, és az egójukon át nem is látnak.Erre azt válaszolta hogy ő nem játsza meg magát, és sajnálja hogy így viselkedett de közbe mikor beszéltünk videót nézett vagy mit azért beszélt így.. Elbúcsuztam tőle, és megbeszéltük hogy majd beszélünk még ... De én nem hiszem.. Csak engem irritál ha egy pasi csak azért játsza az eszét vagy más esetben felvág a semmire?

2016. jún. 15. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

:O.. És amikor a csaj játsza meg magát?? :O Az is idegesítő ám! :), de igazad van :3

17F

2016. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így jár az a lány, aki annyira felszínes, hogy egy hang alapján már szimpatizál valakivel.

Legközelebb ne add meg minden jött-mentnek az elérhetőséged.

2016. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!