Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történik velem? Utálom már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Utálom már a férfiakat. Kiégtem volna ilyen korán? (Meleg téma)

Figyelt kérdés

17 éves vidéki meleg srác vagyok. Nem messze élek Budapesttől,kb 50-60 km. Elmesélem röviden a történetem:

13 évesen bevallottam, hogy meleg vagyok. 14 évesen volt egy pasim de 3 hónap után vége lett. Nem vallotta be magának se a dolgot és agresszív lett velem nagyon majd még a végén ő dobott... Össze tört bennem valami.

16 évesen eldöntöttem, hogy mint a haverjaim, elkezdek élni. Találtam egy 30+os férfit... Jó kis naív voltam.Azt hittem lehet valami több mint szex... Össze tört bennem valami.

17 éves vagyok. Megismertem egy srácot egy meleg klubban. Randiztunk és még sosem éreztem így senki iránt. Minden passzolt. Nagyon jól megvoltunk de szépen lassan jöttek a gondjai. Azt mondta sok az anyagi gond meg mindenféle sz@r. Nem tudja mi van vele de nem akar tőlem semmi komolyat mert az most neki nem menne pedig tudja, hogy köztünk értékes kapcsolat van... legyünk csak haverok. Hát utána nem beszéltünk mert én nem akartam de a sors közbe szólt és 1 hónapra rá összefutottunk. Vele volt egy ,,haverja,, és hármasozni akartak velem... Össze tört bennem valami.

Közben még ismerkedtem meg dumáltam ezzel meg azzal de a pasik többsége csak szexet akar vagy pedig munka mániás vagy önimádó...És most itt tartok. Ki vagyok ábrándulva. Szomorú vagyok és üresnek érzem magam. Nem így képzeltem el ezt. Olyan fiatal vagyok én még...

17/f



2016. ápr. 7. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Keress egy lányt próbáld meg vele.Azt hiszem jobban jársz.
2016. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Drága fiam te hülye vagy az összes többi búzával együtt,nem szólok le senkit ettől függetlenül mert valamilyen szinten én is jól járok azzal hogy léteznek melegek...több csaj marad aki akár velem is összejöhet :D

Inkább csajozz,hidd el hogy jobb egy puha lágy helyre betenni a cerkát mint egy szőrös seggbe xd

2016. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen szempontbol semmi, de semmi kulonbseg nincs a heterok meg a melegek kozott. Ismerkedj tovabb, nem a ferfiakbol abrandultal ki, csak a hulyekbol. Hidd el, melegkent is lehet normalis eleted, parkapcsolatod, csak keruld a hulyeket, a 'kalandozo' embereket.
2016. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Az egész kérdésben szerintem ez a mondat volt csak a helyén való , és a szép Utálom már a férfiakat:D
2016. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Ez akár egy hetero lány története is lehetett volna. Ne hagyd h a sok hülye kiábrándítson és összetörjön. Épp csak olyanokat fogtál ki , de vannak mások is. :)

Ha szexuálisan vonzódsz továbbra is a pasikhoz akkor velük próbálkozz, de ha más olyan téren is kiábrándultál akkor érdemes lenne egy lánnyal próbálkozni.

Ha szeretnéd kiönteni a szíved nyugodtan írj privit, unatkozok és szívesen is segítek. :)

17/l

2016. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
95%

Drágáim, aki homofób, az takarodjon a meleg kérdések közeléből és fogja be szépen. Semmivel nem lesz neki jobb ettől, és nektek sem, nem teszitek heterová! Nem ismered őt, ő nem bántott téged, SEMMI jogod nincs ítélkezni fölötte! A hozzászólásaitok alapján kevesebbek vagytok nála agyilag és lelkileg is! Tessék kinyitni egy orvosi könyvet a kis könyvtárban, és elolvasni! Ha erre nem vagytok képesek és csak a neten olvassátok a sok szennyet, akkor inkább ne szóljatok semmit! A nemi identitás hormonális, kialakul 6-10 éves korig. Az agyi állapotnak semmi köze ehhez!

Ha nem tudtok segíteni, ne írjatok! Ez nem az a hely, ahol be kell szólni!

2016. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!