Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A fiúk két egymást követő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk két egymást követő napon nem hívnak randizni egy lányt?

Figyelt kérdés
Elhívott valaki egy randira. Szerintem nagyon jól éreztük magunkat és mondta, hogy lehet hogy holnap is találkozunk. Vártam, hogy írjon vagy valami, de nem hívott. :( Ez valami elvi dolog? Most várat nehogy sok legyen belőle vagy mi?

#fiú #randi #lány #szerelem #randizás #olyancuki #meghalokerte
2016. jún. 15. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Dolga volt! Értsd már meg cicaaaaaaa :P Nem simizheti mindig valaki a pocidat :3

17F

2016. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor írhatott volna ha már "megígérte". Pedig dorombolnék. :P
2016. jún. 15. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen várat.

Pasi ilyenek, ebből vágják le hogy kell a csajnak.

2016. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kell hát. Azt meg is kérdezheti.
2016. jún. 15. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
De egy pasinak, fiúnak jól esik ha lány keresi fel hogy mi van már veled. :D
2016. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felkeresni nem fogom. Az az ő dolga.
2016. jún. 15. 19:23
 7/8 anonim válasza:
Figyelj en is rengetegszer "igerem" meg hogy majd beszelunk legtobbszor fb-n ilyen elkoszonesem van : jo ejt majd holnap beszelunk!" Aztan hetekig ra sem irok... Azt tudom javasolni hogy varj par nap mulva irj ra kedvesen erdeklodj hogy mit csinalt a napokban, ne vard ot "orokre".
2016. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahj. Ha egy hét után sem ír akkor ráírok, hogy hogy van vagy valami. Ha nem jön össze hát nem jön össze. Van ez így.
2016. jún. 16. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!