Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el az egyik legjobb barátomat (lány fiút) randizni? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy osztálytársam, akivel már több éve nagyon jóba vagyunk. Hazaszokott kísérni, mindig beszélgetünk a suliban, stb. Én elkezdtem iránta többet érezni egy ideje, de még nem mertem kezdeményezni, félek, hogy én nem jövök be neki, csak barátként gondol rám... Bár amikor esett az eső, oda adta nekem a pulcsiját, mindig ad valami nekem nőnapra/szülinapra, ilyesmi, de lehet, hogy ez csak baráti gesztus, szerintetek?

Mindenesetre nem gáz, ha én hívom el valahová? Mondjuk moziba, vagy ilyesmi. Szerintetek hogyan kéne?

Előre is köszi a válaszokat! Nem vagyok valami tapasztalt ilyen téren..:/

14/l


2016. máj. 24. 19:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy félek, hogyha nemet mond, esetleg tönkremenne a barátságunk, merjek kockáztatni?
2016. máj. 24. 19:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Hát neki kellene papírforma szerint elhívnia téged, de ha nem akar, jobbesetben nem mer kezdeményezni, akkor neked kell... Itt a tavasz (lassan nyár) fagyi korszaka. Egy fagyizásban még nincs semmi. De ha szeretnéd elhívhatod kávézóba vagy pizzára stb... Inkább először valami kajára/italra, aztán moziba/vidámparkba. Legalábbis én úgy szoktam elhívni a lányokat ha többet akartam.


F/16

2016. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor megpróbálkozom elhívni valahova kajálni, hátha:)
2016. máj. 24. 20:00
 4/6 anonim válasza:

Helló, szerintem bejössz neki, vagy csak nagyon jólnevelt.

Először szerintem flörtölj vele, aztán kérdezd meg, hogy mit csinál hétvégén (vagy amikor el akarsz vele menni) és aztán ha szabad, akkor kérdezd meg, hogy nincs-e kedve elmenni valahova, s elhívod.

Én is ezzel küszködök amúgy :) Hajrá csajszi 14/L

2016. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, neked is sok sikert!:)
2016. máj. 24. 23:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerinted amúgy hogyan kéne flörtölnöm vele? Tényleg nem vagyok ebben valami jó:/
2016. máj. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!