Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Chatelek egy csajjal de néha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chatelek egy csajjal de néha furcsa. Szerintetek?

Figyelt kérdés

18F

Nemrég írtam rá,tök jól elvagyunk,hoz fel témát,érdeklődő,nem 2 sor a válasza,sokszor ír vissza hamar,de néhányszor van olyan hogy napi 20-30x fel jön de nem bírja megnézni amit írok.

Ilyenkor kérdőre vonom. Múltkor azt mondta hogy most az anyja helyett ő csinálja a házimunka,főz,mos stb.

Egyik nap meg azt mondta hogy rokonok voltak náluk és azért.

Szerintetek?



2016. jún. 18. 20:22
 1/2 anonim válasza:
79%
Találkozzatok és dobd fel neki a témát. Tudni fogod ha nem mond igazat
2016. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is gyakran van, hogy felnézek facebookra, de nem nézem meg az összes üzenetemet és nem írok vissza mindenre. Nem mindig van időm nekiállni válaszolgatni mindenkinek, plusz nincs is mindig kedvem. Amikor épp normálisan van időm, akkor válaszolok.

Mondjuk ha magamból indulok ki, akkor azt mondanám, hogy ennek a csajnak szimpi lehetsz, de még annyira nem érdeklődik irántad, hogy rögtön megnézze, amit írtál. Persze, lehet, hogy épp ideje sincs. De én például, ha az a bizonyos személy írna nekem, aki nagyon-nagyon érdekel, és akihez nagyon vonzódom, akkor 100%, hogy nem bírnám ki, hogy ne olvassam el azonnal, amit írt (sőt, teljesen fel lennék tőle spanolva). Ha közbejön valami, vagy tényleg abszolút nem engedi az időm, akkor persze nem azonnal, de az első adandó alkalommal rögtön megnézném és válaszolnék. De ettől függetlenül még elérheted ezt is annál a csajnál, mert ha rendesen válaszol, akkor szimpátia biztos van. :)

20/L

2016. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!