Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nemsokára be fogom mutatni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára be fogom mutatni a 18 éves barátomat anyukámnak, akivel fél éve vagyunk együtt. Mit kelle csinálnom, hogy ne rontsam el? Nagyon félénk vagyok és attöl tartok hogy leblokkolok és nem tudok megszólalni.

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, apa ő itt a barátom. Úgylátom elérkezett az ideje, hogy bemutassam őt nektek..." Stb stb
2016. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy hívd meg ebédelni :)
2016. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg először anyuddal megbeszélni a dolgot, hogy ő akare vele találkozni, ha ez megvan, akkor mutasd be neki, innen anyud úgy is kérdezgetni fogja, hogy pontosan ki-ő dolgozik-e. Ne félj egy szülő sem akar rossz benyomást kelteni a kislánya barátjánál és szerintem párod sem szeretne rossz benyomást kelteni. Első sorban, neked semmi félképpen nem szabad zavartatnod magad. Ugyanúgy kell pároddal viselkedned, ahogyan kettesben viselkednél vele. Anyud is a természetességre lesz szerintem kíváncsi, ha akar vele találkozni.
2016. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!