Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal kb 1 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal kb 1 hónapja írogatok. Néha-néha már összefutottunk de megbeszéltük hogy szünetben 1 napot együtt töltünk. Ötletek kellenének hogy hova menjünk mit csináljunk esetleg találkozáskor arcra puszi vagy a végén megcsókoljam?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én első találkozáskor még a csókkal nem próbálkoznék, de a puszi mehet szerintem. Elmetnétek valamit enni, sétálni, beszélgessetek vagy ha tudod mit szeret a lány akkor csináljátok azt.
2015. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Elmehetnétek* bocsi csak siettem :D

2015. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zúzzatok el moziba meg kfc-be. Végén meg ha látod hogy jól érezte magát (de csak ha látod hogy kedvel) nyugodtan adj neki egy szájrapuszit. Ne tétovázz, és reagálni sem fog tudni. Így magabiztosnak tűnsz. Ha viszont a filmekben látott első csókot akarod, akkor várj egy meghitt pillanatig.
2015. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Es a puszi az találkozaskor vagy inkabb elkoszoneskor ?
2015. dec. 22. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
elköszönéskor szerintem :D
2015. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!