Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég ellátogattam egy kávézóba ahol egy nagyon helyes,mosolygós pincerfiú szolgált ki. Szeretnék valahogy kezdeményezni nála,de mégis hogy? Várom az ötleteket.

2016. jún. 20. 22:29
 1/1 anonim válasza:
Szerintem én biztosan sokszor mennék oda, no, nem óránként, de azért napi egy kávéra vagy valami, hogy 'törzsvendég' legyek. Akkor tudni fogja, hogy ki vagyok. :) Utána akárhányszor kiszolgál lehet 1-2 szót váltani. Ha tudom a nevét, és ő is már enyémet, akkor bejelölném facebookon, néha ott is lehet beszélni, aztán ha megismertük egymást elhívnám valahová. Legalábbis, szerintem nincs gond azzal, ha a lány hívja el a pasit. :D De ki tudja, lehet, hogy addigra már ő hív el. :) Valami ilyesmi 'terv' jutott az eszembe, lehet, hogy kicsit elvetemült ötlet azért, de na. :D
2016. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!