Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek nála?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála? (Lent hoszabban)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt egy baratom 3 eve aki az a tipikus meglattam es pillangók meg nagy szerelem.nem voltunk egyutt sokaig sőt csak nagyon rövid ideig..(1 hópan)de akkor nagyon fiatal es gyerekes voltam es emiatt lett reszben vege..visszaolvasva a beszelgetest egy igazi hiszterika voltam :D

mikor szakitottunk nagyon kikeszultem..legalabb fel evig nem is akartam semmilyen fiurol hallani..aztan azt hittem idovel jobb lesz de nem lett..

volt néhány szintén komolytalan baratom..de azok lenyegtelenek.

aztan jott egy komoly kapcsolatom masfel ev.es ugy adta a sors hogy nehanyszor meglattam az exem..es a gyomromba pillangok es a szivem kiugrott majdnem..utana csak ra tudtam gondolni..de ez rosszul esett mert nem voltam szerelmes baratomba es csak szerettem de igy nagyon lelkiismeret furdalasom volt..szakitottunk is.

reszben emiatt.

Amikor osszefutottunk utana az 1 honapos ramirt h en voltam e az.akkor vegig neztuk egymast es utana irt.

Mivel epp baratommal latott megkerdezte h o a baratom volt e..addig meg beszelgetett is utana mar nem.(viszont mikor latott kozelebbrol akkor lattam h nezett es sugott vmit a noverenek)

azota megint osszefutottunk es negint ramirt.egy kis utuggyel h latott..akkor probaltam vele beszelgetni de csak rovid ideig ment mert nem igazan volt kedve v nemtudom.

akkor is meg egyutt voltam baratommal.

es most mikor szakitottunk es egyertelmuen latszott akkor rairtam h ot lattam e.de tudtam h nem csak hatha beszelgetnenk..

Viszont en azt erzem h massal hiaba lennek egyutt nem lenne jo..nem szeretnem nem lennek szerelmes mert meg ot szeretem es belè vagyok szerelmes..nincs baratnoje ez tuti.

Hogyan kezdjek el vele megint beszelni vele?mert nem akarok beégni hogy o mar nem akar tollem semmit.

ti mit csinalnátok?


2016. ápr. 24. 10:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt hogy 17 L
2016. ápr. 24. 10:48
 2/3 anonim ***** válasza:
mert ha beégsz akkor mi van? Semmi :D nyugodtan beszélgessetek és kérdezz rá
2016. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hat csak nem akarom h kirohogjon..

nem tudom akar e tollem valamit..ennyire nem ismerem h mire mit reagal

2016. ápr. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!