Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Nehany nappal ezelott talalkoztam egy fiuval, "randiztunk" ha igy vesszuk, de en nem szeretem ezt a szot. Mar egy eve ismerjuk egymast, azonban ezalatt az egy ev alatt csak ketszer talalkoztunk, illetve most mar haromszor. Terveztuk meg tavaly a találkát, de nem jott ossze, most bepotoltuk. Csak roviden: setalgattunk, beszelgettunk, hulyeskedtunk, folyton megnevettetett, megolelt parszor, megfogta a kezem, osszekulcsolta az ujjainkat, magahoz huzott, atkarolt es igy tovabb.. Csok az nem volt! (De ez a resze nem is hianyzott)

Nehanyszor megkerdeztem, hogy miert csinalja a fent emlitett dolgokat(hozzateszem, hogy en azt hittem ugy talalkozunk, mint ket barat) es arra csak annyi volt a valasza, hogy pszichologia es kivancsi a reakcioimra. Illetve egyszer ugy kerdeztem meg tole, hogy "csak az erzes miatt?" mire o helyeselt. De nem tudom.

Tali vegen megoleltuk egymast, de en nagyon jol ereztem magamat es ugy latszott, hogy o is. Viszont utana megsem keresett. Illetve beszeltunk azutan ket mondatot, hogy hazaertunk, aminek annyi volt a lenyege, hogy jol ereztuk magunkat. De azota semmi. Nem keres, es nem tudom, hogy miert. Lehet, hogy mondjuk nem tetszettem neki vagy valami, de akkor miert csinalta azokat a dolgokat eloben.. Bar amilyen kiszamithatatlan, azt is kinezem belole, hogy tenyleg csak ugy viccbol volt ilyen. Tenyleg nem tudom, nem ertem, de elerte, hogy mostantol en ugy tekintsek ra, hogy tobb mint barat (megjegyeznem, hogy nem viselkedtem vele ugy, hogy mondjuk ebbol tobb is lehetne, lehet ez a baja?)

17/L



2016. jún. 22. 13:55
 1/6 anonim válasza:
0%
Azért nem keres,mert minden fiú olyan idióta,hogy "úgy tesz mintha..de közben mégsem" ;) 17/L
2016. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aha akkor dugd a fejed a homokba es sirjal mert nem ir azota.

En sem irnek randi utan kivancsi lennek hogy erdeklem e a lanyt es nem irnek ha mar irnek az max azert lenne mert kell a segitsege de tobb nem lehetne mar mert ugysem erdeklem akkor minek eljem bele magam. De vard hatha veletlen se irjal ra :)

2016. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem keres, mert már megtalált :o..
2016. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki Te. Egy fiúnak fontos a visszajelzés, hogy érezze, érdeklődik utána a lány is. És ha már úgy tekintesz rá, akkor nem hinném, hogy félned kéne attól, hogy azt fogja hinni, szereted őt. Mert ez kezd így lenni. Legyél őszinte magaddal is, ha kell a srác, akkor tegyél érte. Sok sikert! :)


#1 Köszi az offot minden srác nevében...

2016. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2016. jún. 22. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem írnék. Kíváncsi lennék, hogy mennyire érdeklem a lányt. F
2016. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!