Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért minden fiú a felvágós,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden fiú a felvágós, k*rvásan viselkedő lányt keres? Mindenki lenéz az osztályban mert nem posztolok ki mindent fbkon, szeretek olvasni. Nem vagyok bulizós nem iszok stb. 17L

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 00:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
En nem vagyok olyan.. en is szeretek olvasni es nem szeretek bulizni 18f
2016. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Érdekes ember lehetsz .-.

Nincs ezzel gond :3.. A rendes férfi ember a magad fajtákat keresi :3

17F

2016. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden KISFIÚ ilyet keres.


Viszont a férfiaknak magasabb az értékrendjük. Az egyetemi körökben nézz körül inkább.

2016. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Igen, mi csak az olyat szeretjük. Mégis mit gondolsz, könyveket olvasol és nem posztolod ki az ebédedet facebookra? Nem is ettél akkor semmit! Ilyen lányok nem kellenek nekünk. De majd valami padon fekvő ember biztos elvesz feleségül később. Nekünk nem kell az ilyen.

11F

2016. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
XD 4-est nem tudom komolyan venni :D
2016. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez igy szép és jó én nagyon szeretem és kifejezetten keresem az ilyen lányok tarsasagat de azt észrevettem már hogy ők nem igazán szoktak feltunoskodni úgy ahogy most te tetted... valami más nem stimmel nálad... vagy nem vagy olyan szép vagy nem vagy olyan okos vagy csak koveteled magadnak a figyelmet ami nagyon taszító.. ismerek en több ilyen pici cuki visszahuzodo lányt aki nem tomegklon de nekik ilyen gondjaik nincsenek mert elfoglaljak magukat és nem feltunoskodnek inkább...
2016. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pont nemszeretem a k*vás lányokat.
2016. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
aha nem jönek be az ilyenek d emivel ezt feltételezed te is elhúzhatsz a pi csába
2016. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Általában a páwák jönnek össze a ribikkel, ezek szval téged is csak a páwák érdekelnek mert a nem-páwákra nem fordítasz figyelmet és így ezért ezt jelenti nálad ezt a "minden fiú"... :) de ha tévedek javíts ki :P
2016. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 EasyCiS ***** válasza:

Mert minden 18 év alatti a kalandot keresi, legalább is a nagyja, köztük én is, én ezt tapasztalatból mondom, és igen, páwa gyerek vagyok, le is lehet ezért pontozni, de én őszinte vagyok.

De minden esetre, sok szerencsét, és szép estét!

2016. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!