Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok ezek alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ezek alapján van esélye egy srácnak?

Figyelt kérdés
Szőke,kék szemű,magas, sportos testalkatú,jófej, vicces

2016. jún. 27. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi adatból max az asztro adásban kaspz választ :3
2016. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a szőke-kék szemű srácokat, de valakinek biztos bejön. Sok ismerősömnek ilyen az ideálja. :)
2016. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Sokat mosolyogsz? Szeretsz póénkodni? Milyen a személyiséged? A fontos és igazán lényeges dolgokat kihagytad a leírásból.
2016. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Állandóan mosolygok, de a fontos dolgoknál nagyon is komoly vagyok.

Szerintem szerény,rendes vagyok

2016. jún. 27. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
szerény biztosan, végül is egy rossz tulajdonságot se írtál:D Amúgy ennyi még a kiegészítéssel is lótrutyi, de hosszabb leírás se segítene, élőben kéne beszélgetni abból több minden kiderül.
2016. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján olyan semmilyen vagy. Unalmas. Nem írtál egy rossz tulajdonságot se, amit egyrészt megértek, másrészt azért hiányzik. Ennyi alapján persze hogy minimum minden második csajnak bejönnél, semmilyen használható infót nem adtál magadról .-. 16/L
2016. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány éves vagy?
2016. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kék szem egy fiunál az nállam + mert nekem is kék szemem van :) es szőke hajjal sincs semmi baj.. Nem mindenki a kulsot nezi 16|L
2016. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!