Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En szeretnek teherbe esni...

En szeretnek teherbe esni ujra, parom nem akar kistesot a lanyunknak. Mik alapjan dől el a dolog? Ki engedjen? Nalatok hogy volt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha a párod NEM AKAR gyereket, akkor ne legyen több gyereket. Elvileg ugyan teheerbe eshetsz akarata ellenére is, de szemetség lenne átverni. Ezen kivül benne van a pakliban, hogy otthagy és két gyereket egyedül nevelni azért nem annyira leányálom.


Gyereket CSAK AKKOR szabad vállalni, ha MINDKÉT szülö AKARJA!!!

2015. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek az elsővel. Ha nem tudod meggyőzni a párodat, akkor ezt az egyet neveld fel szépen.

Nem elég megszülni egy picit, azt fel is kell nevelni, ami a mai világban nem is olyan egyszerű.

2015. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
75%
Ha egyik fél nem akar akkor nem lesz. Ez egy normális kapcsolatban így megy. Nem is értem hogymerülhet valakiben fel hogy ez nem így természetes.
2015. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Pont így vagyunk mi is, párom azt mondja nem akar, de én még remélem, hogy ha végre átulusszuk az éjszakát egyszer meggondolja magát (egy éves a lányunk). Mindemellett én jobban figyelek a védekezésre, mint ő, tehát talán nem olyan erős az elhatározása. Mindemellett, csak akkor vágnék bele a projektbe, ha ezt közösen eldöntjük, és tudatosan akarjuk mindketten. Kivárom, hogy "kipihenjük" a lányunkat :-)
2015. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Az egy dolog, hogy ha ő nem akar, akkor ne legyen gyerek.

De kérdem én, akkor fordítva ez miért nem működik?

Tehát ha az egyik fél akar, akkor miért nem lesz?

Kettős mérce?

Ebben a kérdésben nincs megoldás sajnos... A kapcsolatotok elején volt erről szó?

2015. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is így volt először. Pedig mikor még újszülött volt a lányunk, akkor a párom saját magától mondta, hogy még egy ugyanilyen aranyos kislányt szeretne. Tehát végig arról volt szó, hogy lesz két gyerekünk. Aztán amikor 3 éves lett a kislányom, akkor a párom közölte hogy biztosan nem lesz kistesó. Fél évembe telt, mire meggyőztem. Most várom a második babánkat. Ő is kislány lesz. Igazából azt kellene kipuhatolni, hogy konkrétan mi a gondja a kistesóval? Mert nálunk az volt a probléma, hogy egyik rokonunknál van két kicsi gyerek, akik szabályosan "ölik" egymást, borzalmasan viselkednek. De felnyitottam párom szemét, hogy a szülők nevelési hiányosságai miatt ilyenek és nem viselkedik így minden testvérpár. Szóval nem mindegy, hogy mi az oka az ellenkezésének!
2015. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit mond, miért nem akar?


nálunk úgy volt, hogy a férjem akart minél előbb kistestvért, én viszont nagyon nehezen bírtam a kisbabás időszakot. Lett még egy gyerekünk, csak pár évvel később.

2015. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk úgy volt, hogy én akartam kis korkülönbséggel másodikat, a párom 1-2 év múlva. Mondtam, hogy akkor már ő sajnos 40 éves lesz, mire össze is jön és én is csak idősebb, ráadásul ha visszamegyek dolgozni, akkor másik munkahely lesz, több fizetés, karrier és onnan nem jövök el szülni 2 év múlva újra. Elgondolkodott és elhagyta a védekezést.
2015. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után a párom mondogatta mennyire szeretne még egy babát. Akkor úgy éreztem még várnék. Egy év után azt mondtam jöhet, akkor már a párom nem szerette volna, mondván végre van időnk egymásra. Most két év elteltével mindketten akarjuk. :-)
2015. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
hát de jó neked! én most várom az első babát még a hányingeres időszakban vagyok szenvedek. Erre a párom mondja " alig várja legyen még egy gyerekünk!" kiakadtam, még ezt sem szültem meg már szeretne még egy gyereket! majd eljön az idő mikor majd ő is szeretne hidd el csak várd meg míg ő is úgy gondolja szeretne még egyet.
2015. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!