Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megpróbáljak vele ismerkedni...

Megpróbáljak vele ismerkedni ha úgy alakulna, vagy inkább bele se kezdjek hanem hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 18 éves és nagyon tetszik nekem.Együtt szokott edzésünk lenni és nagyon megtetszett de sajnos ő és én sem léptünk egymás felé. Én szívesen megismerkednék vele de szerintem ő nem vagy is én bizonytalan vagyok:(

Nekem pl sose köszön mosolyogva,más lányoknak igen jó lehet h őket persze jobban ismeri mint engem és azért, de volt már nem egyszer hogy mosolygott rám, vagy éppen néztük egymást.. csak félek a csalódástól hogy hiába..:(

Szerintetek?:) 17/lány.



2013. máj. 26. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el vele intenzíven barátkozni és ha nyitott irányodban az jó jel.
2013. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, próbálj közeledni felé, ha nem mersz akkor facen írj rá és beszélgess vele, Vagy egyszerűen küldj neki jeleket, talán észlel.:D
2013. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó,rendben:)
2013. máj. 26. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!