Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen ilyen nagy probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen ilyen nagy probléma, ha komoly dolgokat, komoly nőket és dolgokat akarok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Picit sakk-matt helyzetben vagyok. Az az igazság, hogy furcsa egy pasi vagyok. Ezt nem nagyon lehet leírni hogy pontosan milyen, de nem rossz értelemben. Eddig senki nem mondott rosszat rólam, csak egy a gond velem.. fiatal vagyok.

Nem úgy nőttem fel mint egy átlag férfi. Van 2 nővérem, akiket szeretek, tisztelem őket, és rengeteg dolgot tanultam tőlük, főleg a nőkkel kapcsolatban. Anyukám nevelő szülő, több gyermek megfordult már nálunk hol rövidebb, hol hosszabb időre, ezért a gyerekekhez is másképpen viszonyulok, de mindjárt visszatérek arra, hogy ez miért fontos.

A lényeg, és a problémám tehát az, ami egyébként nem lenne probléma, mégis úgy jelentkezik, hogy komolyabb a gondolkodásom, mint a korombelieknek. Nekem ez nem tűnt fel, teljesen átlagosnak véltem a hozzáállásom dolgokhoz, de ezek szerint ez csak szerintem átlagos, a 25-32 korosztályhoz tartozó nők szerint nem az. És pont itt van a probléma, hogy a kicsit komolyabb gondolkodásomhoz komolyabb nőt is szeretnék, egyszerűen nem jönnek be a fiatalabb lányok. De sajnos az idősebb nők idősebb pasit akarnak, így kerültem a két szék közé a kettő darab kettesemmel.

Nem hisznek nekem, nem hiszik el, hogy tényleg komoly szándékaim vannak, hogy nem hazudok, őszinte vagyok, nem csajozok, és nem tudnék megcsalni senkit. És lehet furán hangzik, de a fentebb leírt babázós gyerek és tinikor miatt még a gyerekvállalástól se félek, most, 22 évesen. Oké, persze nem most akarok gyereket, de 25-26nál már örülnék neki. De ezt nem hiszik el nekem, meg most lehet ti is hülyének néztek, hogy ilyenekkel fárasztom az elméteket.

Kérdem én, ennyire nagy probléma, ha valaki fiatalon komolyan gondolkodik? Csak 30 közelében lehet egy férfinak komoly szándéka? És ha szereti egymást két embert, pl jelen esetemben (pontosítok, szerette), akkor miért olyan hatalmas probléma mondjuk 5 év korkülönbség?



2016. márc. 10. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Bocs haver elmegyek inkább szunyókálni nem bírom végigolvasni holnap délre megválaszolom.
2016. márc. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem probléma, csak neked az. Az az igazság, hogy egy érett 30 éves férfi nem fog ide ilyen kérdést kiírni, hanem megy és levarrja magának a nőt amit akar. Ennyi a komolyságról.
2016. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen előretervezős vagyok. Szinte mintha magamról olvastam volna, pedig én még csak 19 vagyok. Barátommal majdnem 3 évig voltunk együtt. Az utóbbi pár héten 1-2x szóba került a közös jövő, és engem nem említett benne, se a további közös terveket, mert hogy "egy kapcsolatot annyi külső hatás ér, hogy nem lehet előre tervezni"... Én küzdöttem érte, szerettem, odaadó voltam. Másfél hete szakított velem... 😥

19L

2016. márc. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van csajod? Mert ha még felszedni sem tudsz senkit, akkor ez csak picsogás! Komolyan gondolkodni bárki tud. Ez nem nagy szám. Nehogy azt hidd hogy ettől olyan különleges vagy!
2016. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megoldható... én 22 évesen már férj voltam.
2016. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez jó:))))

pont ahogy Te bizonygatod, hogy komoly vagy 22 évesen, úgy egy nő is lehet az fiatalon

és láss csodat mégis idősebb nő kell Neked...

érdekes -.-'

2016. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális, nekem pont amiatt lett vége a legutóbbi kapcsolatomnak, mert a srác 26 évesen is olyan gyerek szintjén volt, hogy egy normálisat nem tudtam vele beszélgetni.

Úgyhogy ebből ne csinálj problémát, el fog jönni az a Nő, akinek pont ez tetszik majd benned, de igaza van az előttem szólónak, ne általánosíts, hogy ez feltétlen 25 és afeletti nő lehet, mert vannak 18 évesen is éretten gondolkodó emberek, akármennyire is hihetetlen (persze kevesen, de vannak!), és ugyanúgy vannak 30 évesen is olyan nők és férfiak, akiknek esze ágába nincs megállapodni..

Nem vagyunk egyformák. :)


23N

2016. márc. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!