Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha én csak komoly kapcsolatot akarok?

Figyelt kérdés
Valahogy undorodom az egy éjszakás kaland gondolatától is mert szerintem egy kapcsolatban nem a szex a lényeg. Hanem hogy együtt legy a sokall hogy azért az is kell de nem az a fi szempont 22/F
2016. jún. 30. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csoda ilyet férfitől hallani, h nem vonzza őt az 1 éjszakás kaland! Ez tapsot érdemel! :)
2016. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, sok lányt el is riasztottam ezzel :D

de megéri hasonló beállítottságú lányt keresni...


23F

2016. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg nem is vagyok olyan rossz képű mert altalaba vissza mosolyognak a lányok :)
2016. jún. 30. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
számodra az.. más meg magasról le ...ja.
2016. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
XD
2016. jún. 30. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Szerintem ez normális, és tök jó, hogy így gondolkodsz és a válaszolók közül, aki szintén így gondolkodik. Legyetek büszkék magatokra, mert különleges.
2016. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is így gondolkozom én már 33 vagyok.

Megmondom őszintén nem baj ha valaki így gondolkozik.

De én viszont irígylem azokat akik egyéjszakáznak.

Biztos hogy abban is van jó.

Arról nem beszélve hogy rohadt válogatós vagyok, és nem igazán van olyan akivel komolyat el tudok képzelni. Így elég magányos vagyok. Ezért lenne jó néha egy pár egyéjszakás, legalább feltöltene kicsit. Dehát az meg nem megy, hogy azért udvaroljak valakinek mert csak meg akarom fektetni. Szóval így maradok egyedül itthon :)

2016. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szerencsére nem vagyok annyira válogatós, de kicsit depresszió vagyok sajnos.Nagyon rám jött, hogy egyedül vagyok :( es hogy nincs kivel elmenni helyekre, szép emlékeket szerezni meg hasonlók, es köszönöm büszke leszek magamra.
2016. júl. 1. 07:14
 9/11 anonim válasza:
100%
Nah végre egy férfi aki nem csak arra megy ez becsülendő. Ezt sok lány szereti ha egy fiú komolyan gondolja. :) ne legyél depressziós emiatt csak idő kérdése :) ismerkedj és majd alakul :) 18/L
2016. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, de ennyivel még nem fogsz itt puncit szerezni. :)
2016. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!