Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezek után megéri szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megéri szerintetek érdeklődni?

Figyelt kérdés

Tavaly május-júniusban randiztam egy évfolyamtársammal.(Miután közös megegyezés alapján szakítottunk az első barátnőmmel, mert nem működött.) Első "szakaszban" kétszer voltunk randizni, 2. randi végén adtam neki puszit(viszonozta) és megöleltem. Ezt követően került engem az iskolában, majd írt egy levelet, hogy nagyon jól érezte magát, de túl rendes srác vagyok hozzá, frusztrálja az, ha valaki megöleli és puszit ad neki, továbbá, sulin kívül alig jár a városban, így neki ennyi elég volt 2 hónapra.. Két héttel később írt megint egy levelet, hogy hülye volt, előbb-utóbb hátra kell hagynia ezeket a frusztrációkat, én meg nagyon kedves voltam vele, és bűntudata is van, így ha van kedvem mehetnénk megint. Nos volt 3. randi is, ott a végén direkt megkérdeztem, hogy most adhatok-e puszit, de belement.. Minden remek volt, érezhetően jó hangulata volt. Pár nappal később megint írt egy levelet, hogy jól érezte magát, de alig lesz otthon nyáron, ami számomra szívás lenne, és ugyanazok az érzései jöttek elő. Azóta kerültem őt(ahogy ő is) néha beszéltünk suliban, de mindig volt valamiylen vonzalom köztünk, amikor a tanár felszólít hátra fordul, és múltkor szünetben egész jót csevegtünk.(közel 1 év után..) Tavaly nagyon nem volt önértékelése, és mindig stresszes volt, mintha változott 1 picit.

Szerintetek írjak rá, és kezdjek beszélgetni vele? Aztán ha látom, hogy érdeklődik, és ő ír legközelebb, hívjam el? 17 évesek


2016. júl. 3. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
minek? nem vert át elégszer? miért lennél saját magad ellensége?
2016. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja bőven. Ebböl még bármi kisülhet jól is :)
2016. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!